Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy szabaduljak meg a hüvelyg...

Hogy szabaduljak meg a hüvelygombától?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a canesten-t de amint abba hagytam vissza tért.Ugyanez menstruációkor amíg meg van addig eltűnik aztán vissza tér.Azt gondoltam talán a betét miatt lehet mert főleg azt használok ezért használtam egészségügyi betétet hétköznap de az se segített igazán illetve a munka miatt nem is tudom gyakran cserélni ahogyan azt kellene.Arra is gyanakodtam hogy esetleg a szénhidrát miatt van hogy a túl sok candida baktérium van a szervezetembe mivel a nyelvem néha fehér de ez kis korom (kb 6-8 éves korom) óta így van.Bocsánat ha nem sikerült túl szakszerűen leírni.Érdemes lenne arra szednem valamit hátha amiatt van?Hallottam valami B betűs gyógyszerről.A kúpokat inkább hanyagolnám ha lehet.köszi a válaszokat.
2022. márc. 17. 02:15
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Szódabikarbóna candida ellenes hatású(nátrium-hidrogén-karbonát)


De minden vegyület amiben nátrium van candida ellenes hatású, a konyhasó is, ami nátrium klorid.


A konyhasó ellenben csak gátolja a candida szaporodását, nem öli meg.

De azért tegyél az ételedre nátrium-kloridot, ha azt akarod, hogy ne legyen lepedékes a nyelved.


De a szódabikarbóna gombaölő hatású.

2022. márc. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Tudod amikor feljön valaki egy ilyen hüvelygombás kérdéssel, mindig az a kérdés, hogy van-e fehér lepedék a nyelvén, mert ha igen, az tuti, hogy bélrendszere is el van candidásodva, amit a nátriumhiány és a káliumtúladagolás okoz.

Mellékvesekéregkutatók 1950

2022. márc. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Leírom az újfajta Candida diétát:


Az elfogyasztott ételeket erősen megsózni tiszta sóval.

Tiltott olyan ételt enni ami nincs erősen megsózva tiszta sóval.


Szódabikarbónát enni nagyobb mennyiségben, akkor amikor éppen nem az elfogyasztott ételt emésztjük.

2022. márc. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

+ kipróbálhatod a kínai sót ami umami ízű, egy kicsit drága, nátrium glutamát a neve. Ettől lesznek a bolti chipsek olyan finomak.


A nátrium az ami gátolja a candida szaporodását.

2022. márc. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as, te nem vagy normális.
2022. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huhh hat amm eleg erdekes valaszokat kaptam.Mint irtam kicsi korom ota ilyen a nyelvem ettol fuggetlenul lehet koze hozza de nem hiszem hogy lapattal kene ennem a konyhasot vagy a szodabikarbonat hogy megoldodjon a problemam.Amugy meg sok sot eszek szval ezert sem gondolnam hogy barmit is erne.
2022. márc. 17. 15:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Hiába pontoztok le azért mert leírom, hogy a konyhasóhiány okozza a candidát, mert tényleg az okozza.


Én magam is candidás voltam, annak ellenére, hogy férfi vagyok.

Amióta napi 40g tiszta konyhasót megeszek semmi Candida nincs a nyelvemen.


Valljátok be, hogy nem értetek hozzá és kész.

2022. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!