Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért néznek rám furán, ha...

Miért néznek rám furán, ha kelyhet használok?

Figyelt kérdés
Fian néznek rám, gusztustalannak tartanak, és folyton hülyeséget kérdezgetnek, mint pl hogy amikor alszom, nem e folyik vissza a méhembe. Miért? Miért tárják ennyire furának és gusztustalannak?

2022. márc. 19. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
En peldaul nem tudom megmondani ranezesre senkirol, h mit hasznal...
2022. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudják, hogy te azt használsz?
2022. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Legyünk őszinték... Mert tényleg gusztustalan.
2022. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy velem van a gond, de rólam nem tudják, hogy mit használok...
2022. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Hát kB a férjemen kívül senki sem tudja, hogy mit használok. Te ezzel menőzöl? Vagy így ismerkedsz?

- Szia. Marcsi vagyok. Képzeld, intim kelyhet használok.

- Szia. Kati vagyok. Fúúúj, de gusztustalan. Én betétet használok.

Innentől kezdve Kati furán néz rád, idióta kérdéseket tesz fel a boltban is. Kati felszáll a távolsági buszra és alig várja, hogy valaki még felszálljon. Végre jön Erzsike, akinek azonnal elmeséli, hogy Marcsi intim kehlyet használ. Drámaian néz Erzsike, fújol ő is, majd ha találkozik Marcsival, ő is idióta kérdéseket tesz fel. És így megy tovább a végtelenségig....

2022. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

1 nem ránézésre, hanem barátnői körben van, hogy feljön y téma, és megmondom, mert minek hazudnak pl a legjobb barátnőmnek?

3 kevésbé, mint az, hogy egy kémiai anyagokban dúskáló "pelenkába" megy a dolog, és az órák óta rothadó véredben ücsörögsz.

5 Nem menőzök, és nem is ismerkedek vele, de azért a legjobb barátnőknél felmerül ez a téma is.

2022. márc. 19. 14:17
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon jo barataid lehetnek akkor😝🤣
2022. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem az a baj, hogy nekik más a véleményük, hanem az, hogy nem fogadják el a tiédet. Ők nem barátnők.
2022. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Ahelyett, h egymás közt megbeszélnék, a kérdező idejön picsogni... szuper barátnő lehet ő is...
2022. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9 nem tudom, mennyire vagy toppon a szavak jelentésének megértésében, de a kérdezés és a picsogás nem ugyanazt jelenti. A picsogás az már hiszti, én pedig nem hisztizik, hanem egy normális kérdést tettem fel.
2022. márc. 19. 18:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!