Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még van rá esély,hogy növök?

Még van rá esély,hogy növök?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok megelégedve a magasságommal,162 cm vagyok

Már elég régóta nem nőttem, viszont a napokban mintha nőttem volna,mindenki ezt mondja.

Tisztában vagyok vele,hogy a lányok úgy 13-15 éves kor körül nőnek meg

Hogy is van ez?

17/L



2022. márc. 21. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Elvileg az ember 25 éves koráig nőhet.

Egyébként az sem tragédia ha ekkora maradsz. A pasik szeretik a pici nőket.

Én 158 centi vagyok, tökéletesen elvagyok a magasságommal. Bárkivel összejöhetek, míg a 183 centis barátnőm mindig is nehezen talált olyan pasit aki legalább olyan magas mint ő.

2022. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Egészséges táplálkozás, vitamin kiegészítés és még van esélyed rá. Tápanyag hiány mellett nem sok: átlag trash kajálás.
2022. márc. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
162 hol pici? Totál átlagos méret.
2022. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Modell nem leszel 162 centivel. Egyébként miben akadályoz ez, a magyar női átlagnál mindössze 2 cm-el kevesebb magasság, hogy képtelen vagy elfogadni?

Vannak lányok, akik nőnek 16-17 évesen akár egész sokat is, de ha te már évek óta ugyanakkora vagy, ez nem túl esélyes. Valószínűleg optikai csalódás vagy jobban kihúzod magad, esetleg olyan ruha volt rajtad, ami nyújtja látszatra az alakod. Nekem is mondták már többször is, hogy jé mintha nőttem volna, de minden alkalommal tévedtek.

De a legegyszerűbb, ha megméred magad, lehet, hogy nőttél.

2022. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!