Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lágyfekély tapasztalatok?

Lágyfekély tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos sikerült elkapni a lágyfekélyt(párom van, fogalmunk sincs, hogy történhetett)

Akinek esetleg volt már, meg tudná osztani a tapasztalatait?

Szedek antibiotikumot rá, de külsőleg nem igazán tudom mit használhatnék. Orvos nem írt fel semmit. Nektek mennyi idő volt amíg enyhültek a tünetek?

Ez tényleg ennyire ritka fertőzés? Egy kérdést/cikket sem találtam a témával kapcsolatban magyarul.



2022. márc. 22. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ez tényleg ennyire ritka fertőzés? Egy kérdést/cikket sem találtam a témával kapcsolatban magyarul."

??????????????????

[link]

2022. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem kamu, akkor kezdd el nagyon gyorsan átgondolni, hogy a kedves párod szinte biztos, hogy megcsalt.


“A kórokozók hordozói nagyrészt prostituáltak. A betegség jóval gyakoribb körül nem metélt férfiakon, rossz higiénés, gazdasági és szociális körülmények között élőknél. Viszonylag gyakoriak a tünetmentes hordozók.”


Forrás: [link]

2022. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves egyes

Rosszul fogalmaztam… Én a személyes tapasztalatokra, a gyógyulás folyamatára vagyok kíváncsi

Ezeket már alaposan elolvastam


Második válaszoló

Nem kamu, ez egy friss kapcsolat nagy a szerelem. Ez az egyetlen ésszerű magyarázat, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem lépett félre, ezért nem is értem, hogyan alakulhatott ez így.

Talán előttem volt kalandja ahol elkaphatta és nem kezelte, ezért visszajött

Bár a tünetek ténylegesen az aktus után 2-3 nappal jelentkeztek nálunk.

Viszont előtte is voltunk már együtt többször is, minden probléma nélkül.


A lényeg, hogy elég kemény fájdalmaim vannak.

És az érdekelne, hogy akivel történt már ilyen, megköszönném ha leírná a gyógyulása folyamatát és, hogy az antibiotikumon kívűl esetleg milyen helyi kezelés (krém, spray, ecsetelő stb) az ami segíthet a fájdalom enyhítésében. Mert napok óta egy bugyit sem bírok felvenni.

A válaszokat előre is köszönöm!

2022. márc. 22. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!