Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elofordult mar valakivel,...

Elofordult mar valakivel, hogy idegi alapon (is) gorcsol, szurkal a petefeszke?

Figyelt kérdés

Nalam pl. eskuszom ez all fent. Azon kivul, hogy persze menszesz elott, alatt es peteereskor is szokott, de ha pl. megijedek v. felidesitem valamin magam, akkor is. Nem minden esetben, de elofordul. Csak, hogy par peldat emlitsek. Utalok mosogatni es azon mindig duhongok, ha kell vagy mikor a parom tul gyorsan vezet...ilyenkor szokott szurkalni a petefeszkem. Ez nem mindig volt igy, csak ugy fel eve tapasztaltam.

Hallott mar valaki ilyenrol?

Egyebkent baban probalkozunk, ezert figyelem a testem minden rezduleset.


2010. szept. 14. 06:10
 1/5 anonim ***** válasza:
másoknak a gyomruk szokott megfájulni az idegességtől, vagy hasuk. Honnan tudod, hogy épp a petefészked fáj? lehet h csak a hasad :)
2010. szept. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen lehet, söt azzal, hogy állandóan figyeled magad, a legjobb úton vagy affelé, hogy teljesen tönkretedd magad. Mellesleg, igy a babára is sokkal kevesebb az esély, mert a nök szervezete stresszben sokkal kevésbé áll eszen egy terhességre, és azzal, hogy állandóan figyeled magad, csak sressz csinálsz.
2010. szept. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, hogy a hasamba belenyilalt a fájdalom, de ez lehet akár stressztől függetlenül is szerintem. Lazíts egy kicsit, akkor talán elmúlnak ezek a tünetek.

23/L

2010. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor hiszem el, ha voltál dokinál és negatívak a leleteid.
2010. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, neee...hagyjuk! Ne nezzetek mar ennyire madarnak, hogy nem tudom megkulonboztetni, hol a petefeszkem es hol a gyomrom. Kar volt itt kerdeznem. Csak azert tettem fel itt a kerdesem, mert ide illik, de mivel Ti nem probalkoztok baban, nem erthettek meg. Nem kiokatast es hegyibeszedet vatam. Koszi!
2010. szept. 14. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!