Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz előtt 1 nappal hasmené...

Menzesz előtt 1 nappal hasmenés normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már tegnap óta rajtam van ez az általános menstruáció előtti kimerültség, nyomottság érzés. Mintha átment volna rajtam egy úthenger.

Ma egész nap kb. semmi gondom nem volt, hazaértem, megebédeltem (gyrost csináltam tegnap este, erre még gyanakszom :D).

Leültem sorozatozni és a semmiből rámjött az érzés, és hát elég kiadós volt a dolog, hasmenéses.. Azóta morog csak a hasam.

Olyanom szokott lenni, hogy a napján mikor megjött a görccsel megyeget, de előtte is mehet görcstől függetlenül?



2022. márc. 24. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szokott hasmenesem lenni elotte, van hogy kozben is.
2022. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Tesómnak akkora görcsei vannak előtte, hogy hányni is szok néha.
2022. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a menstruáció első napja általában szörnyű, görcsös hasmenéssel telik. Másoknak simán csak fáj és görcsöl a hasuk, nálam ez valamiért a beleim simaizmára terjed ki inkább, hasmenést okozva ezzel. Plusz menstruáció előtt lecsökken a progeszteron szintje a szervezetben, ami addig egy bélmozgást lassító, inkább székrekedéses állapotot tartott fenn, szerintem ez is hozzájárulhat.
2022. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig hasmenésem van menzesz előtt és közvetlenül utána is
2022. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Huu nagyon remélem, hogy igazatok van és ettől van csak.. Estére vettem magamnak ropit, meg kekszeket, meg igyekszem sokat inni.

ELső napján nekem is megy néha amúgy, az már nem újdonság, de akkor úgy görcsölök, mint a fene és azért.

Most még nincs görcs, csak a levertség és holnap kéne jönnie.

Mértem azért egy hőt az előbb, de 36,9 volt, nekem ennyi szokott lenni ovuláció után (van, hogy 37 is) szóval teljesen okés.

2022. márc. 24. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hasmenésem van menzesz alatt.
2022. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van hasmenésem és mindenféle PMS tünet... faradtság, rossz hangulat, nehezen koncentrálok, vizesedem. Akkor tudom, h meg fog jönni, amikor már nagyon megy ki a víz belőlem, sokat kell pisilnem ilyenkor és a folyásom is vizesebb lesz. Ilyenkor van több jellemzően, meg persze peteéréskor, de ez mensi előtt szinte teljesen fehér, nem sárgás. Ja és mivel ilyenkor vérbő a terület, magas a libidóm. :D ez azért vicces,mert peteérés után hormonális okokból sok nő (én sem) nem vágyik a szexre annyira, persze ez nem mindenkire igaz. Szóval a menstruációs ciklus nagyon sokféle tünetet tud produkálni.
2022. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!