Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha a menzeszem...

Normális, ha a menzeszem késik 2 napja ha előtte pár hónapig hajszálpontosságú volt?

Figyelt kérdés

Világéletemben rendszertelen volt a mensim. Itt egy hét késés,ott egy 4 nap korai megjövetel, szóval sosem akkor jött meg amikorra ki volt írva. Tavaly év végén vesztettem el a szüzességem, azóta napra pontosan megjött amikorra kiírta a naptáram. Egészen mostanáig.

Természetesen be vagyok parázva, tegnap kellett volna megjönnie, a párommal mindig de mindig rendeltetésszerűen használunk óvszert (tabit eü. okok miatt nem szedhetek), de most mégis bennem van a félsz, hogy teherbe estem valahogyan (mint minden hónapban igazából, csak ugye eddig időben megjött.) Szerintetek csak túlreagálom, ez még nem igazi késés?

Igazából tegnapelőtt este óta szinte folyamatosan görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni, dehát valahogy útközben elakad:D

Van értelme paráznom? Köszi a válaszokat előre is!



2022. márc. 31. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, lehet ezer oka hogy késik
2022. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ne aggódj. Nekem 10+ évig 28-29 napos volt a ciklusom, majd egyszer csak 32-33 lett és majdnem egy évig így jött meg, majd visszaállt.
2022. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ne aggódj. Meg fog jönni nem sokára, nincsen semmi baj:)
2022. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2022. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolog miatt késhet. Ennyi normális. Még az egy hét is az lenne
2022. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is pont ilyen vagyok. Van hogy napra pontosan megjön de van hogy 5 nappal előbb 4 nappal elobb 5 napot késik stb. A lényeg hogy ne stresszelj mert akkor nem fog megjönni! Tudom nehéz de nézz sorozatot vond el a figyelmed valamivel!💗
2022. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!