Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanás ott lent? mi ez?

Pattanás ott lent? mi ez?

Figyelt kérdés
Szóval talán 1-2 napja hogy észre vettem a vaginámon egy piros kis dudort a vaginám felső részén nem annyira belül ha rá nézek a vaginámmra úgy is látszik már, a 2 nap alatt nagyobb lett és a pirosbol elösször csak a közepe aztán már szinte az egész fehér lett, most meg néztem és már a közepe kicsit zöldes is :// nagyon csúnya és fáj/viszket,illetve már tök nagy nagyon zavaró, szűz vagyok. Nagyon félek el mondani bárkinek is nem akarok nőgyógyászhoz menni félek valami komoly baj nagyon sokat olvasgattam neten de semelyik nem az enyemet irja le:(( nem lehet az a mirigy be gyulladva a kis ajkaknal lent mert nem ott van hanem tok latszolag fent, a szőrtüszö gyulladást se hinném bár ott meg szőrös és talán szőrtelenítettem ott régebben de már fehér és zöld ahjj nemtudom mit tegyek annyira félek 😭😭😭 valaki segítsen mit csináljak? mi lehet ez? nektek volt már ilyen? emiatt zokogok most is este fél 2 kor, anya nem velünk lakik és soha nem ér rá egyépként mindig dolgozik:( apának nem mondok el ilyet ez eleve is kellemetlen nekem... kérlek ha valaki tudja mi ez vagy ha valaki itt nőgyógyász vagy bőrgyógyász segítsen😔 16/L

#pattanás #vagina #nőgyogyasz #dudor szerű valami a vaginámon #szőrtüszőgyulladás? #fáj viszket
2022. ápr. 2. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdemes sírnod, semmi nagy baj nincs, főleg nem nőgyógyászati. Szőrtüsző gyulladás, ha van otthon Neogranormon/Sudocrem/Bepanthen kend be napi 2-3x magától elmúlik.
2022. ápr. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ez a leírtak alapján egy sima pattanás lesz, olyan, mint bárhol másutt a testeden. El fog múlni, ezen ne parázz.
2022. ápr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Ha beljebb van akkor nehogy kenj oda bármit is.

Inkább nézze meg egy orvos, mitől felsz?!🤷🏽‍♀️

2022. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Kb. biztos vagyok benne, hogy nem a vaginádon van, mert az szépen magyarul a hüvely.

Szóval kérlek, pontosíts. Nézd meg ezt a képet, és ez alapján írd le kérlek, hogy hol is található a pattanás.

[link]

2022. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es leírta, hogy szőrös a terület a nagyajkain van.
2022. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Kepet tudsz csatolni?
2022. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!