Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a cukorterheléses eredmény...

Ez a cukorterheléses eredmény jó? 24 hetes.

Figyelt kérdés

24 hetes cukorterheleses vervetel volt.



[link]



2022. ápr. 4. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Maga az érték jó, de terhességnél nem egy órás értéket kell nézni, hanem 2 órásat. És nem étkezés utánit, hanem 75 g szőlőcukor fogyasztás utánit. Vérszgény is vagy, de az lehet a terhességtől.
2022. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem az orvos ezt igy irta ki , es igy vettek le : (
2022. ápr. 4. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
És ez tényleg étkezés utáni, vagy cukoroldatot ittál? Van ismert anyagcsere-betegséged? Ha IR-ed van, akkor nem föltétlenül csinálnak terhelést, hanem saját reggelis ellenőrző labort.
2022. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Levettek etgyomorra utanna 1 ora mulva kellett vissza mennem, ugy hogy ettem 2 kiflit 1 kefirrel.
2022. ápr. 4. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Milyen elcseszett helyen csinálják a terhelést kefírrel meg kiflivel, ráadásul 1 órás értékkel?????
2022. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Enis azthittem majd lotyit kell innom.

De allitolag azt csak fogadott orvos keri, nekem meg nincsen.

Enis meglepodtem ezen. Bar*msag.

2022. ápr. 4. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:
De hol volt ez?
2022. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szégyen, hogy 2022-ben Magyarországon az orvos nincs tisztában azzal, hogy terhességben hogyan kell szűrni a terhességi cukorbetegséget. Az is igaz, hogy ez nem régen van, csak 1995 óta csinálják így, lehet, hogy még nem jutott el hozzá az infó.
2022. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!