Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás krémszerű folyás mitől...

Sárgás krémszerű folyás mitől lehet??

Figyelt kérdés

Szeptember óta tart ez az állapot, voltam szeptemberben orvosnál felírt egy hüvelyi kúpot plusz antibiotikumot. Nem használt. Novemberben megint visszamentem szintén felírt egy antibiotikumot azután lactofeelt javasolt. Nem javult csak épp mikor használtam. Decemberben megint elmentem egy másik orvoshoz ő elvégzett egy nemi betegszűrést(negatív lett) betadin kúpot es lactofeelt javasolt. Nem lett jobb..kértem időpontot egy másik orvoshoz januárban..március végén nála is voltam..felírt egy antibiotikumot plusz colpofix gélt. Ezt a gélt 3hónapon át havonta 10napot kell alkalmazni. Most 1hónap letelt de nincs változás. Nem tudom mitől van ez a folyás úgy, hogy nincs is szexuális kapcsolatom július óta.

Vagy ennyire számít, hogy betöltöttem a 30-at?! : D



#betegség #nők #folyás #Sárgásfolyás
2022. ápr. 9. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet nálad ez a normális
2022. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mire adták az antibiotikumot? vmilyen fertőzésed volt/van, ami könnyen visszatér?

egy ismerősöm huvely ph-ja volt nagyon felborulva, nehezen sikerült neki beállítani. nem tudom már miket használt, de ugyanahhoz a dokihoz járt vissza mindig.

a lactifeel egy tejsavas gél, ami a ph-t rendezi. ebből létezik több féle/márkájú termék is, nézz körbe és válassz bármit nagyjából 😁 nekem a vitagyn-t ajánlotta a doki.

a rakszuresed rendben van? nincs semmi méhnyaki elváltozás, hpv? mert a colpofixet ezekre ajánlja a honlapja. de gondolom azért 3 hónapos kúra, mert idő kell neki, míg hat :)

2022. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2es vagyok, egyébként a sárgás folyás nem baj, ha nem büdös, nincs viszketés, stb. a krémesebb folyás nálam azt is jelezte, hogy keveset ittam.. ezt utólag raktam össze.

tenyésztést csinált már vmelyik doki?

2022. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Ne írj ilyen szépeket, végén megkívánlak.
2022. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
4.Akkor ne nézd a kérdést, ha egy tök normális betegség leírástól így beindulsz, perverz...
2022. ápr. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bakterialis fertozesre adtak az antibiotikumot…a szureseknel minden rendben volt.

Nem gondolom, hogy ez lenne a normalis mert nem volt ilyen sose es termeszetellenesen sok. Azt mondta a doktorno , hogy ezt a colpofix-t hpv-re adjak de ne ijedjek meg nem vagyok az..es a vizsgalat szerint se vagyok.

Kivarom akkor ezt a 3honapos kurat aztan meglatjuk.

Az etkezesre gondoltam , hogy hatha valamit mar nem bir a szervezetem es igy jon ki…bar nem eszek mashogy, az ivas pedig meg van mimdig a kello mennyiseg.


Nagyon koszonom a hozzaszolasokat!!:)

2022. ápr. 11. 08:29
 7/9 anonim ***** válasza:

az antibiotikum is tudja borítani a dolgokat, plusz a fertőzés is.. a cukrok sem feltétlenül tesznek jót a hüvely flórájanak, van aki érzékeny rá, bár talán inkább gombát okozna, mintsem bakteriális fertőzést.

intim mosakodót használsz? vagy ezt a hüvelymosó akármit? ezek sem feltétlenül tesznek jót. csak azért mondom mert barátnőm használta rendszeresen ez utóbbit, és valami nem volt jó neki tőle.. később rakta csak össze, hogy valószínű ez okozta a galibát.

2022. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem hasznalok es nem is hasznaltam sose intim mosakodot. Remelem nem tart orokke :( mert azon kivul nem okoz panaszt, hogy zavar. Eddig elotte sose volt ilyen es azert gondolom, hogy vmi nem oke..vagy kozbe tenyleg valtozik a testem is nem tzdom…
2022. ápr. 11. 12:35
 9/9 anonim ***** válasza:
igen sajnos benne van az is, hogy változik a tested, a hormonjaid, ezért van ez
2022. ápr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!