Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Jártatok már úgy,...

Lányok! Jártatok már úgy, hogy annyira kellett pisilnetek, hogy nyilvános helyen bepisiltetek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a valamilyen betegséggel rendelkezőktől kérdezem. (Kor, ha szeretnéd)

2022. ápr. 12. 17:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
44%
Te ilyen pisifétises vagy? Kezeltesd magad!
2022. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem, komoly kérdés
2022. ápr. 12. 18:10
 3/37 anonim válasza:
68%
Igen pisiltem már be.
2022. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%

Nem pisiltem be nyilvános helyen, bár bef o sni egyszer majdnem sikerült hekk evés után. :D Érezhetően agyonhasznált olajban sütötték ki, persze az étterem úgy áll hozzá, hogy, ha a kajájuk elcsapja a hasadat, az nem az ő hibájuk és valószínűleg valami egészségügyi gondod van...


Bepisilés terén inkább olyat hallottam, hogy valaki amíg OTTHON vetkőzni kezdett a wcnél, elkezdett beszivárogni neki, nem tudta elállítani és pár pillanaton belül akkora folt lett, hogy azt gondolta, már úgyis mosni kell a nadrágját és nem kínlódott tovább, ráült a wcre és nadrágon keresztül pisilt.


De ez otthon, nem egy nyilvános wcn.


Otthon az embernek, ha nem tud időben levetkőzni vagy mire az ajtóból a wchez ér nagy folt lesz a nadrágján és így ruhástól ül a wcre, adott, hogy rögtön tud tisztálkodni, mosni, átöltözni, ha a rokonai megtudják is vannak diszkrétek, hogy nem kürtölik szét, míg egy nyilvános helyen elég nagy kellemetlenséget tud okozni.


Mivel nem betegséget kérdezel, gondolom nem is időskori inkontinenciát, ezért elképzelni se tudom a szituációt, hogy egy korombeli egészséges emberrel ez történne az utcán, munkában, iskolában.


Otthon igen, de nyilvánosan nem.

2022. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%
Utoljára óvodában.
2022. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
14%
5, ilyen nagylány korodban? Bölsiben megérteném, de az oviban???
2022. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Volt osztálytársam, aki suliban, alsó tagozatban
2022. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%
Mindegy, egy ovisnak ilyenkor általában a szülője van kellemetlen helyzetben
2022. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
16%
Általános alsóban még cikibb!!!!! Biztos jól kinevették!
2022. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
18%
De most komolyan, hogy lehet egy ISKOLÁBAN így járni?
2022. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!