Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megvan, és nagyon görcsöl a...

Megvan, és nagyon görcsöl a hasam. Mit csináljak? Gyors tippeket légyszi, mert meghalok, úgy fáj!

Figyelt kérdés
Már bevettem egy Algoflexet, az általában el szoktam mulasztani, de most egyáltalán nem hat. Már kb sírok, annyira fáj!!!
2010. szept. 15. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hideg (de ne jéghideg) vizes palackot tegyél a hasadra. Én mindig azt csinálom.
2010. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meleg vizes palackot szoktam rá tenni.

De volt, hogy annyira fájt, hogy bementem az orvosi rendelőbe, függetlenül attól, hogy éppen rendelt-e az orvosom vagy nem, és kértem fájdalomcsillapító injekciót.

Amíg nem szedtem a fogamzás gátlót, addig nekem is nagyon fájt.

2010. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
melegfűrdőviz de előtte tusolj ugy engedj meleg vizet
2010. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Néha én is nagyon görcsölök.


Nekem a bevált módszerem a következő:

Beveszek egy nospát és egy algopyrynt jó meleg teával.Egy fél literes flakonba meleg vizet teszek.Jó meleget,de nem forrút.Az a lényeg,hogy ne csak 1-2 percig legyen,de ne is legyen forró.Lefekszek az ágyamra,ráteszem a hasamra.Betakarózok pléddel és egy 5-10 perc múlva leveszem a flakont.Alszok egy órát és utána már valamivel jobb.

Előfordul,hogy még ezek után sem jobb vagy nincs alkalmam erre.Ilyenkor jön a + egy nospa:(


Szeptemberben már szenvedtem emiatt suliba.Egyszerűen úgy görrcsöltem,hogy felállni alig tudtam óra elején.Pont aznap 7 órám is volt ráadásul,de muszáj volt kibírnom.

Bevettem egy nospát és egy algopyrynt,a pulcsimat pedig a hasamhoz szorítottam.Lényegében a pulcsis dolog nem segített,de jó érzés volt,hogy ott van:)

15/L

2010. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!