Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már olyan, akinek a...

Volt már olyan, akinek a tejfogyasztástól lett hüvelygyulladása?

Figyelt kérdés
Kb 5 hónapja el kezdtek kezelni gombás fertőzésre, és bár az erre utaló jelek el is múltak, a hüvelygyulladás nem (fájó hüvely, kipirosodás). Tenyésztés során két baktérium tenyészett ki, mindkettő bélbaktérium. Ezekre kaptam két fajta antibiotikumot is. Minden kezelés után használtam probiotikumot, de ez a fájó érzés nem múlik el. Nemrég megfigyeltem, hogyha több tejet fogyasztok (laktózmenteset, mert a laktóztól görcseim vannak), akkor a tünetek mintha fokozódnának. Most megpróbálok tejmentesen étkezni, de érdekelne, hogy volt már közületek olyan, akinek a tej okozott hüvelygyulladást?

2022. ápr. 15. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Krónikus hüvelygyulladásom van, sosem tenyészik ki semmi, tejet állandóan fogyasztok, nem laktózmenteset. Mégis vannak tünetmentes időszakaim, tehát nincs összefüggés szerintem. De ha te mást tapasztalsz az a lényeges.
2022. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy?
2022. máj. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta szerencsére jobban, köszönöm! :) Még nem 100%os, sajnos a sok kezelés valószìnűleg kiszárított, így most cikatridina kúpot használok, amitől jobban érzem magam, de változó nekem is. Remélem Te is jobban vagy!
2022. máj. 17. 23:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!