Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon durva hangulatingadozás...

Nagyon durva hangulatingadozásaim vannak a menstruáció előtt/közben segíthet a Premens tabletta?

Figyelt kérdés

Utánanéztem a véleményeknek, de nagyon különböző vélemények vannak.

Valakinek bevált valakinek nem...

attól félek hogy tönkreteszi az amúgy nagyjából pontos ciklusomat, de már tényleg nem tudom mit tegyek, hogy a hangulatingadozásaim csökkenjenek...

iszom a magnéziumot is folyamatosan, de a ciklus végén teljesen kifordulok magamól...:(

Igazából azért sem mertem eddig szedni, mert már így is lassan 3 éve nem jön a baba és nem akarom hogy bezavarjon a ciklusomba...

Volt akinek segített ez a tabletta a hangulatingadozásain?



2022. ápr. 15. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem teszek semmit próbálom eltűrni és elviselni
2022. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát az rendben is lenne hogy én elviselem, de már a férjemet sajnálom hogy ilyenkor tiszta idegroncs vagyok.
2022. ápr. 15. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Én is sajnálom a körülöttem lévőket. De ez van. Nem fogok semmit se bevenni mert már tönkre vágtam magam
2022. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Én majdnem 1 hónapja szedem és most jött meg. Sokkal jobban viseltem a menstruáció előtti időszakot. Úgy tűnik, nekem jó. Bárcsak hamarabb kezdtem volna szedni. Én is már lassan depressziós voltam minden menstruáció előtt. Hamarabb összevesztem mindenkivel, magamba fordultam, sírhatnékom volt és negatívan láttam mindent. Próbáld ki nyugodtan. Nekem pontosan jön meg és most ez nem zavart be semmit. Sőt, nem fájt a hasam egy kicsit se, pedig szokott. Saját tapasztalatom alapján ezt tudom neked írni.
2022. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hu én kb egy hét után abbahagytam , mert egyik nap olyan rosszullét kapott el, hogy megijedtem hogy ettől. Azóta még nem jött meg. Most vagyok félidő után, és a ciklus 2.napján kezdtem el szedni. Gondoltam rá , hogy talán most megint kellene szednem így a ciklus 2. felében, de kicsit félek hogy az okozta a rosszullétet.

Egyszer már jártam így a Gal babaváró vitaminjával.

2022. ápr. 30. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ettől lettél rosszul. Igaz, ami nekem bevállt, lehet másnak nem.
2022. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!