Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lapos mellbimbó korrigálható...

A lapos mellbimbó korrigálható piercinggel?

Figyelt kérdés

Olvastam ilyenről, és nyilván mire szoptatásra kerül a sor kivenném.


Genetikai lehet, nem fordul befelé, csak lapos, ritkán kiemelkedik. Édesanyám sokáig próbált ezzel küzdeni, de vagy mellgyulladás, bimbósérülések, vagy stressznek egyből kitett baba lett az eredménye. Szeretném mellemből anyatejjel táplálni. Nálunk anyummal viszont ettől nem alakult ki megfelelő kötődés. Konkrétan toltam el magamtól ha etetés volt. Nyilván ha sehogy sem megy akkor nem erőltetném, hogy így tápláljam. Viszont azt gondolom, hogy fontos lenne a babának, és nekem.


Kb 3 év múlva szeretnénk gyereket, és inkább ezt választanám, nem a műtétet. Ebben az esetben orvos is behelyezheti? Ő csak jobban ismeri a bimbó anatómiáját.

Ha működik akkor pedig 3 év alatt csak kiderül mire jön a baba.


(Sértő kommenteket nem kérek, így is kellemetlen ez nekem) ha van ennek értelme, akkor milyen orvos helyezheti be?


Bárkinek tapasztalat?



2022. ápr. 20. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A piercing nem javít semmit, örülhetsz, ha nem teszi tönkre a mellbimbókat!


A szoptatást semmiben nem akadályozza a lapos mellbimbó, a gyereknek úgyis a bimbóudvart is be kell kapnia, ezért elég mindegy, hogy laposabb vagy sem.


Ha ingerlésre valamennyire is kiemelkedik, akkor tökéletes szoptatáshoz is.

2022. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem korrigálható. A szoptatásban nem fog gondot jelenteni, ha nem emelkedik ki lehet bimbóvédővel szoptatni.

Az édesanyáddal nem emiatt nem alakult ki kötődés, tápszeres babák is probléma nélkül felnőnek.

2022. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel nem biztos, hogy korrigálni tudod, mert valószínűleg csak akkor lesz olyan, amilyennek szeretnéd, amikor benne van a piercing. Talán ha mindig csak közvetlenül szoptatás előtt veszed ki, akkor. Egyébként pedig nem teszi tönkre a mellbimbókat, ez egy tévhit, semmiben nem befolyásolja a szoptatást (ezt én is tapasztaltam).
2022. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvos nem helyezi be, csak piercinges. Ha jóhoz mész, érteni fogja a dolgát.
2022. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!