Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 4. hónapja otthon van a...

Ha 4. hónapja otthon van a feleségem,nem dolgozik valami hormonbaja miatt,akkor elvárható,hogy ugyan ne nekem kelljen már a lakásban a háztartással (takarítás,pakolás stb)bevásárlással,ügyintézésekkel foglalkozni,legyen már rend,főzzön,ha otthon van?

Figyelt kérdés
Nem műtötték vagy ilyesmi.
2022. ápr. 21. 09:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Micsoda rendes férj vagy.... arra nem gondoltál hogy a "hormonbaja" miatt esetleg nem érzi jól magát? Szédülhet, ingadozhat a vérnyomása, vagy szimplán csak fáj valamije. Ha alapból nem egy lusta nő, akkor talán megkérdezhetnéd tőle hogy mi a baj, nem? Más orvoshoz is lehet vinni....
2022. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanarra a "hormonbajra" ráfoghatja, hogy azért nem csinálja a háztartást sem. Lehet, hogy depressziós, és idegileg vált cselekvőképtelenné.
2022. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen férj mellett én is idegbajos lennék.
2022. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%

Szuper kifogás, hogy munka után ledögölhess a képernyő elé, egy sörrel a kezedben.

Nem gond, hogy az asszony beteg, és emiatt nem tud dolgozni (sem)

2022. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Nehezedre esne háztartást vezetni, mi? Csinálja a nő, hiába beteg?! Milyen jó férj lehetsz.
2022. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Sokszor a házimunka nehezebb, mint bizonyos munkakörök. Ha a munkáját nem tudja ellátni, úg ítélte meg az orvos, akkor simán lehet, hogy bizony ez is gondot jelent neki.
2022. ápr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
Annyira beteg a feleséged, hogy a fakanalat is eldugta előled..? Ha nem, téged mi akadályoz meg abban, hogy főzzél magadra? Az ilyen s*ggfej pasik szerint az amúgy se munka.
2022. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

Te kevered a fogalmakat. Amit te keresel, az nem feleség, hanem házvezetőnő. Alkalmazz ilyet havi nettó 500.000-ért, és akkor elvárhatod a kérdésben leírtakat.


Ha viszont van egy beteg feleséged, akkor kicsit több megértést, empátiát kellene tanusítani. Ha érted mire gondolok.

2022. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Tehát az orvos szerint munkaképtelen. Miben nyilvánul meg a hormonbaj?

Ha nem lenne semmi baj, nem vennék táppénzre ennyi időre szimplán egy laboreltérés miatt.

Én már több, mint egy éve vagyok táppénzen, mozgaskepes vagyok, de nem tudom elvinni a háztartást, mert még gyenge vagyok.

2022. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
De jó hogy nekem nem ilyen debil férjem van.🙏🏼
2022. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!