Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúró, csípő érzés a fenekemné...

Szúró, csípő érzés a fenekemnél? Aranyér lenne?

Figyelt kérdés

2. napja amikor elmegyek wcre, olyan szúró-csípő érzést érzek a fenekemnél, ami lassan kibírhatatlan, nem tudom, hogy mitől lehet. Az étrendemen nem változtattam, minden ugyan úgy megy, mint eddig. A wc papir nem véres. A széklet sem. Tehát komolyan nem értem mi lehet. 20 éves lány vagyok.

Nem tudom mennyire fontos, de nem élek nemi életet, főleg nem ott hátul.

Külsőre nem látok semmilyen elváltozást, de amikor leülök a wcre, és épphogy végeztem, rámtör egy hatalmas fájdalom. Azt a csomot sem erzem, amirol aranyer eseten szo van.

Ha tehetem, minden egyes székelés után megmosakodok, tehát ezzel sem lehet baj . :(

Alapjáraton egyébként ha nem a wcn ülök, akkor semmi fájdalmam nincs.

És nem csak rendes székletnél van ez, hanem hasmenésnél is.


2022. ápr. 23. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Belső aranyered még lehet.
2022. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az aranyér nem feltétlenül látványos, lehet belül is. Egyetlen alkalom még nem jelent semmit, lehet, hogy túl kemény széklet felsebezte, vagy a hasmenés miatt kidörzsölted. Próbáld meg egyszerű testápolóval, vagy ha van Bepanthene/Neogranormon otthon bekenni párszor.
2022. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bekentem neogranormonnal, pár óra alatt annyit segített rajta, hogy kevésbé érzékeny. Holnap írok majd ide valamit, hogy javult -e, vagy sem.

Hátha valaki később megtalálja a kérdést, és tudok neki segíteni.

2022. ápr. 24. 00:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Kijelentem, jol vagyok! :D
2022. ápr. 25. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!