Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Citrom (C-vitamin) el tudja...

Citrom (C-vitamin) el tudja tolni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Tudom ezt sokan tévhitnek gondolják és lehet nincs is tudományos magyarázat rá, de a stressz és a citromlé kombó tudja-e azt tenni, hogy már 1-1,5 hete késik. Azon stresszelek hogy terhes vagyok. Negatívak a legérzékenyebb tesztek, de már két hete csak ezen jár az agyam, hogy nem akarok pozitívat. Rosszul érzem magam miatta mert sokan tervezik és várják, de én nem akarom, hogy becsússzon.

2022. ápr. 24. 13:27
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia! Nemtudom igaz e a citromos dolog de nem csak a terhességtől csúszhat a mensid. A legjobb döntés ha orvoshoz fordulsz szerintem
2022. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem tudja, Még mindig. A stressz ellenben simán okozhat ilyet. Ha a tesztek negatívak, meg ne görcsölj a dolgon: sokan a hátuk közepére se kívánnak egy gyereket.
2022. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

A citromlé biztos nem, a stressz viszont igen. Nem vagy terhes, ha 1 hét után negatív teszted van.

Miért nem védekeztek, ha ennyire félsz a terhességtől?

2022. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
75%
A citromnak/C vitaminnak nincs köze ehhez, bajt meg végképp nem kéne hogy okozzon. Inkább menj el orvoshoz vele, sok oka lehet.
2022. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3/4: 5 másodperc volt védekezés nélkül. Megszakításosnak se nevezném, mert az aktus legelején volt, aztán nagyon sokára ment el. Tehát nem előtte húzta ki pár perccel/másodperccel. Tudom előváladék, de reménykedek, hogy ennyire könnyen nem jön össze egy terhesség.
2022. ápr. 24. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
5-ös Legalább tanultál valamit, nem éri meg ez az izgulás azért az 5mp-ért.
2022. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13%
felelőtlen olcsó vagy
2022. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött végül kb 17 nap késéssel a normál ciklus hoz képest. Jó lecke volt.
2022. ápr. 29. 03:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!