Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy mióta spirálom...

Normális hogy mióta spirálom van, azóta a normál menstruáció kezdete előtt egy hétig barnázok?

Figyelt kérdés

Hormonmentes spirál. Mielőtt igazán megjön, azelőtt kb egy hétig barnázok (minden nap van egy kis mennyiségű véres váladék a bugyin, néha görcsölök is). Spirál felhelyezés magán helyen történt, utána egy hónappal is megnézettem, mindent rendben találtak (felhelyezés január 11, megnézetés február 11, éppen megvolt akkor). A márciusi menzeszem nem ilyen volt, az normálisan megjött, de a februári is ilyen volt és ez is ilyen. Nem tudom meg fog - e jönni de nem indult még be normálisan, csak barnázgatok kb 4 napja. Meg kicsit feszülnek a melleim. A párommal rendszeresen élek nemi életet de megszakítja mindig, szóval nem megy el "bent" soha.


Lehet terhes vagyok? Vagy megbetegedtem volna a spriráltól? Esetleg normális ez?


26/n



2022. ápr. 24. 16:24
A kérdező szavazást indított:
Nyugi ez teljesen normális és nem lehetsz terhes!
Nem normális
4 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Eleve, a terhesség nem jár vérzéssel, úgyhogy erre kellene a legkevésbé gyanakodnod. Az, hogy a tested rosszul reagál a spirálra elképzelhető, az egész elv azon működik, hogy irritálja a méh falát, és emiatt nem tapad meg a petesejt. Ha hozzászokik a szervezeted remélhetőleg ez elmúlik, ha nem érdemes más eszközt választani.
2022. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2022. ápr. 24. 16:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!