Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több mint 1 évig nem menstruál...

Több mint 1 évig nem menstruáltam, pénteken viszont kegyetlenül megjött. Normális hogy sok "alvadt vér" távozik?

Figyelt kérdés

Tudom az valójában nem alvadt vér hanem a nyálkahártya de most egy kicsit nagyobb darab jött ki és fosok nehogy miómáról legyen szó.

Amúgy 3 napig nagyon erős volt a vérzésem iszonyú hasi görcsökkel, óránként átáztam. Mára kicsit alábbhagyott de most idegesít ez az alvadt vér dolog.


2022. ápr. 24. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

És az nem zavart, hogy 1 évig nem mesntruáltál?

Mégis miért nem?

2022. ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen, normális lehet ez ilyenkor,kitisztul a méhed. Miért maradt el egy évig? PCOD van? Orvoshoz mindenképp menj el ezután!
2022. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És orvosnál jártál amiért 1 évig nem jött meg?
2022. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
korod ?
2022. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy alulműködésem van és Letroxot kezdtem el szedni, emellett túlsúlyos is vagyok amiből már lement 20 kiló. Gondolom a 2 dolognak köszönhető hogy megjött. Több nőgyógyásznál is jártam és mind azt mondta amíg dagadt vagyok nem fog megjönni.
2022. ápr. 24. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem ennél azért szofisztikáltabban fogalmaztak... nekem van egy 130 kilós nő ismerősöm, neki teljesen szabályos ciklusa van, egyelőre se nem pajzsmirigyes, se nem cukros. De érzi hogy fogyni kéne.


Úgyhogy ez egy szuper dolog, hogy volt értelme erőfeszítéseidnek és a gyógyszer is hat, gratulálok és további javulást! Remélem a nőgyógyászod is örülni fog ennek a fejleménynek. 25/N

2022. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Persze nem így fogalmaztak de gyakorlatilag ez volt a lényeg.
2022. ápr. 24. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!