Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon lehet a gerincemtol?

Vajon lehet a gerincemtol?

Figyelt kérdés
Jó pár éve kezdődött hogy a mellkasom sokat fájt. Leginkább a szív környéke. Féltem vele orvoshoz menni de 2 év szenvedés után ravettem magam és elmentem a csaladorvoshoz. Elmondtam neki a problémám és azt mondta hogy a gerincferdulesemtol érzem ezt. Azóta nem is fájt. Mostanában pedig olyan mintha a bal felem gyengébb illetve lustabb lenne. Néha azt érzem hogy a bal kezemen a kis ujjam mintha zsibbadna mert olyan érzéketlen..es folyton jéghideg a bal kezem. Lehet ez a probléma ugyancsak a gerincemtol?
2022. ápr. 24. 18:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Még esetleg arra gondoltam hogy lehet hogy keringési zavarom van és csinálnék egy galagonya tea kúrát
2022. ápr. 24. 18:53
 2/7 A kérdező kommentje:
25 éves nő vagyok
2022. ápr. 24. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de ha van egy diagnosztizált problémád, akkor első körben ortopádiára kellene menni a panaszaiddal. Ha ott nem találják az okát, akkor tovább küldenek.

Már amennyiben a gerinc ferdülésed nem olyan, ami szóra sem volt érdemes eddig sem, mint az emberek 90%-ának. Mert ha így van, akkor felesleges ilyen irányból indulni.

2022. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt még felirva nekem ilyen olyan vitamin keringés zavarta... Csak soha nem szedtem be max 2-3szemet
2022. ápr. 24. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor keresd fel az orthopédiát, és ezt meséld el.

Nem fognak megdícsérni, ha a keringési problémáid nem kezeled.

2022. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
korod nemed?
2022. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
25 éves nő vagyok
2022. ápr. 25. 06:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!