Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az lenne a fontos kerdesem...

Az lenne a fontos kerdesem hogy Pcos betegnek valami nagyon jo termeket tudtok ajanlani? Ami tenyleg nagyon nagyon jo termek. Az illeto 20/L

Figyelt kérdés

Nagyon sok dolgot vettem

Neki mar (teak, gogyszer, stb..)de mondta hogy egyik sem hasznalt es ketsegbe vagyok esve mar

Mivel nemtudom mit kene venni. Az ar nem jatszik nalam ebben a helyzetben szoval meg ha dragat is tudtok az is johet. Szeretnek rajta segiteni! Tudom van dieta erre a betegsegre. Amikor megtudtam pcos mindennek utana jartam



2022. ápr. 24. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

De miért akarsz te venni neki ilyesmit?! Majd ő az orvosa ajánlásával kipróbálja és kitapasztalja, hogy neki személy szerint mi segít.

Vesebeteg is a PCOS mellett? Mert erről csak a kulcsszavakban írsz... Milyen veseproblémája van?

2022. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem érted a lényeget. A PCOS-ben nem termék kell. Étrend, testmozgás. Ez a legfontosabb. Nem kell semmi termék. Nagyon nagyon jó sem. Esetleg metformin.
2022. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az elso valaszolonak

Az orvosa nem irt fel semmit. Szerinted nem volt orvosnal mar?…. Nem oda megy az ember eloszor?? Ide ode jar kivizsgalasra. Nagyon sok cisztaja van es pcos hatrahajlo mehe, ritkan van peteerese. Ez nem most alakult ki nala de nem is regi.

2022. ápr. 25. 04:01
 4/8 A kérdező kommentje:

Masodik valaszolonak


Tudom hogy a testmozgas es az etrend valtoztatas a legjobb lenne, ezt enis igy gondolom. Azt elfelejtettem mondani hogy elkezdted viszont edzeni ennek orultem nagyon. Vettem olyan eteleket is neki amiket kell ennie csak sajnos egyszer tortent ez meg de nyilvan 1 db dolgot csak. Mindig mondom neki hogy 180 fokos fordulatot kellene vennie az etrendjenek mert ez a legjobb gyogymod ra meg egyben az eletvitelenek. Ezt en mind tudom, le is irtam ezt. Korulbelul 20 oldalt elolvastam a pcos vesebetegsegrol.

2022. ápr. 25. 04:43
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi most vettem eszre

“De nyilvan NEM 1dbot vettem csak”

2022. ápr. 25. 04:49
 6/8 anonim ***** válasza:

És azért mert hátrahajló méhe van az miért rossz? Vagy nem értem miért írtad. Sok nőnek olyan.

Te ne vegyél semmit mert nem vagy orvos.

Arra nem gondolt a lány vagy esetleg te ha ennyire segíteni akarsz hogy keresni kéne másik orvost? Lehet veszel neki valami csodaszert ami többet árt mint használ.

2022. ápr. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező, tisztázzuk már, hogy akkor mi baja a csajnak, mert annak ellenére, hogy " Korulbelul 20 oldalt elolvastam a pcos vesebetegsegrol." összevissza beszélsz...

Most akkor policisztás ovárium szindrómája VAGY policisztás vesebetegsége van szerencsétlen csajnak? Vagy mindkettő, plusz még te is?

Basszus, fogd már fel, hogy nincsenek ilyen "nagyon jó" termékek, amitől ezek a dolgok csak úgy pikk-pakk elmúlnak.

2022. ápr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

PCOS-re nincs megvásárolható gyógyír. Ez olyan, mintha azt írnád, az illető hülye a matekhoz és erre akarsz valami jó terméket.


Ha az illető nem akar tenni a gyógyulás érdekében, diétát betartani, mozogni, akkor nem fog javulni az állapota.


Ha akar, akkor menni fog. Akkor segít egy jó receptes könyv, ha elmentek együtt sportolni, ha befizeted személyi edzőhöz, dietetikushoz, aktuvitásmérőt veszel neki, vagy biciklit, gyalogló cipőt.


Esetleg egy jó pszichológust keress neki.

2022. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!