Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS!Kedves Holgyek! Mehnyakhah...

SOS!Kedves Holgyek! Mehnyakhahartya megvastagodas miatt kuret. Varok a szovettanra/ nem kivanom senkinek/ nogyogyszom eheltavolitasrol beszel, ettol kivagyok. Indok: nem akarok mar gyereket es ez a biztos!!! De...en szeretem a mehemet! Velemeny?

Figyelt kérdés

#méheltávolítás #Hyperplazia
2022. ápr. 25. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen normális, hogy most sokkos állapotban vagy. De emiatt nem is tudod igazán átgondolni a dolgokat. Adj magadnak időt. Hisz úgyis várnod kell az eredményekre.
2022. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
[link] én ezt a terméket ajánlom. Semmi nem csodaszer, de van akinek már segített drasztikus esetben is. Szurkolok!
2022. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Több orvost is megkeresnék. Csak ha egybehangzóan mondják a méheltávolítást, akkor vetném alá magam.
2022. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég volt küretem vérzés miatt. A szövettan nem mutatott semmi rosszindulatút. De az eredmény előtt se riogattak méh eltávolítással. Nem is szokták csak úgy, komoly ok nélkül. Én biztos megkérdeznék másik orvost is.
2022. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es mennyi idos vagy? Nalam menopausa kapcsan kerult ra sor.
2022. ápr. 25. 18:39
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt se ertem, hogy miert 3 het a szovettan! Teljesen kiborit.
2022. ápr. 25. 18:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Mirena, hormonpótlás?!
2022. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5: 40-en felül. Először nem jött meg, aztán meg nem akart elállni a vérzés. De még nem vagyok változókorban.

Nekem eeszt-ben viszonylag hamar fent volt az eredmény. 2 hetet moondtak. De már pár nap múlva lesz volt. De erről nem kaptam semmi értesítést csak ránéztem kiváncsiságból.

Ha van ügyfélkapud, te is meg tudod nézni.

2022. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szoval a szovettan rosszindulatu elvaltozast mutat. Az orvos a meheltavolitas mellett voksol. En meg teljesen ketsegbe vagyok esve! 60 eves vagyok persze mar nem tervezek gyereket, de rengeteg mellekhatas lehet. Tenyleg nincs mas gyogymod a XXI szazadban?
2022. ápr. 30. 11:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Oké, sok mellékhatás lehet, de ha nem távolítják el, és esetleg bajt csinál, és azt kell kezelni, annak még több mellékhatása lesz. Kérdezz meg esetleg másik orvost is, meg beszélj egy pszichológussal. Normális, hogy most, amíg friss a dolog, ilyen gondolataid vannak. De utólag visszatekintve te is racionálisan tudod majd átgondolni, és egyértelmű lesz, hogy az volt a legjobb megoldás, amit az orvos javasolt.
2022. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!