Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyflóra helyreállítóktól...

Hüvelyflóra helyreállítóktól viszketés?

Figyelt kérdés
Fertőzés (antibiotikum) és negatív kenet után kezdtem el használni hüvelyflóra helyreállítót biztos ami biztos alapon (normál lactobacillus flóra van a leleten), de elkezdtem tőle viszketni, a 3. napon már olyan mintha ismét beteg lennék. Ez éppen gynophilus, de emlékszem, hogy régebben próbálgattam már másika is, és mindig égett, viszketett a hüvelyem. Ilyen lehetséges? Hagyjam abba, vagy csináljam végig a kúrát? (Már írtam a dokinak, csak itt is érdeklődöm)
2022. ápr. 25. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől, de nekem is ez volt. Azóta nem is használok helyreállítót.
2022. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hmm köszönöm a választ, olyan bosszantó, már 3x nem akarok tenyésztésre menni :D remélem ha abbahagyom, elmúlik
2022. ápr. 25. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is viszkettem a Gynophilustól. Meg fel sem oldódott rendesen.
2022. ápr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fuu nagyon remélem, hogy ez a helyzet, mert már hónapok óta szenvedek fertőzésekkel, és most ismét viszket. Mennyi idő alatt múlt el nektek a viszketés?
2022. ápr. 26. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!