Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy ennyire "folyok"?

Normális hogy ennyire "folyok"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy jó ideje azt vettem észre hogy folyamatos folyásom van, ami olyan mint a víz. Eddig nem volt ilyen problémám de most egy ideje folyamatosan, tisztasági betétet kell fel rakjak és van mikor az sem bírja sokáig. Konkrétan olyan, mintha víz folyna ki belőlem és fogalmam sincs hogy vajon mitől lehet. Az első hetekben természetesnek találtam és úgy gondoltam hogy majd el múlik, viszont mai napig nem múlott el és kezdek aggódni. 19 éves vagyok és szűz.
2022. ápr. 27. 02:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Amíg nem darabos és viszket gombától, vagy szürke/zöld/sárga és büdös gyulladástól addig nincs baj.

Az viszont furcsa, hogy eddig nem fordult elő, a nyák folyamatosan változik, mennyiségre, állagra a ciklustól függően, az normális, hogy tisztaságit használsz akár minden nap. Ha a megszokottól eltérést tapasztalsz nézesd meg, 19 évesen gondolom régóta menstruálsz, ha ez csak most jött elő az furcsa.

2022. ápr. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!