Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet az, hogy nem...

Hogy lehet az, hogy nem vagyok terhes, de hányok, rosszulléteim vannak, hízok, nem kapok levegőt (egy kis sétálás során se) , kimarad a menstruációm és tej is jön a mellemből?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Voltam orvosnál ő elküldött vizsgálatokra , de semmi. Nincs hormonzavarom, pajzsmirigy problémám, daganatot találtak mind két mellemben, ultrahangos felvétellel, de az is jó indulatú elvileg. Viszont napról napra egyre rosszabbul érzem magam, ha sétálok nem kapok levegőt, hánynom kell, nem bírok enni és székletem sincs.

2022. ápr. 28. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vissza orvoshoz és mondd meg hogy bajod van és küldjön el további vizsgálatokra. Vérvételen voltál? Nagyon sok minden kiderül a vérképből ezzel szoktak kezdeni.


Az szinte biztos hogy valami hormon bajod van ha tejed is van meg kimarad a havid meg hányingered, étvágytalan stb..


Mindkét melledbe daganat mi az hogy elvileg jó indulatú? Vettek szövetet? Ez alapján kielemezték? Az csak egy dolog hogy az UH kimutatja de abból senki nem fogja megmondani hogy jó vagy rossz indulatú, abból mintát szoktak venni és kielemzik.


Menj vissza az orvoshoz és mondd meg hogy valamit csináljon mert nem vagy jól.

Legjobb lenne ha befektetne belgyógyászatra és kapnál egy teljes kivizsgálást ahol mindent megnéznek.

2022. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,mind a két mellemből. Nem küldtek el semmiféle szövettanra,csak megállapítottàk az ultrahangból,hogy jó indulatú.

Voltam vérvételen is, az sem mutatott ki semmit a házi orvosom szerint.

2022. ápr. 28. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

És akkor csak közölte a háziorvos, h. semmi bajod, így jártál?!

Ne hagyd magad, mondd meg, hogy rosszul vagy. Ha nem törődnek veled, menj el más orvoshoz is.

2022. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy most kerdezo? Kiderult, hogy mi okozta a rosszulketeket?
2022. nov. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!