Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhessék lehetett?

Terhessék lehetett?

Figyelt kérdés

Április 12.en voltunk együtt barátommal utoljára.Akkor mensi utan 7 nappal jártam, nekem a peteérés kezdete a 10.napon szokott kezdődni. Óvszerrel szexeltünk, de betette kb a 3. menet után nélkule is pár tolás erejéig. Az óvszerrel minden rendben volt.

Rá 2 hétre egyszer csak kaja közbe hányingerem lett(szokott velem elég gyakran ilyen lenni, mert gondjaim vannak az evéssel) elrohantam hanyni, utána egy családtagom meg rohant mert hasmenése lett. Be tudtam ennek, hogy biztos beszedtünk valamit. 4 napon át ha eszembe jutott h félek és mivan ha nem jön meg hànyingerem lett(idegességtől) mert amugy semmi bajom nem volt. Tegnap a barátommal volt egy kis petting es ilyen barnás cucc jott, nagyon megörültem hogy megjott. Én a nagyon görcsölősek közé tartozom nagyon tudok szenvedni, es most sem volt mashogy de úgy ereztem erősebben görcsöltem mint eddig.

Temetésen voltunk múlt héten felfázhattam mert nagyon hideg volt es egy kis cipőbe voltam.

Minek tudjam ezt be, terhes voltam és elment a magzat, bar azt olvastam hogy 1 hónapos “korig” ha elmegy nincsenek tünetek max késik a mensi.

Vagy hogy félfáztam és attól érzem hogy jobban fáj.

Nem kérek kioktatós válaszokat, hogy ne tegye be óvszer nélkül stb. Tanultam belőle!!


2022. ápr. 29. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

ezt nem tudhatjuk, hogy mi okozta.

az ovu nem mindig ugyanakkor van egy ciklusok belül, marmint ha az elejétől nézzük. a végétől nézve mindig ugyanakkor van. szóval akár terhesség is lehetett, ugyanis 2-3 napig is elél a sperma, megvárva az ovulációt... de ha terhesség volt, akkor kellettek hogy legyenek nagyobb darabok is a vérben. de egy erősebb görcsölés "csak úgy" is lehet. nekem egyszer volt olyan görcsöm aznap mikor megjött, hogy csak nagyon görnyedten tudtam állni, menni... se előtte, se utána.

2022. ápr. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

de betette kb a 3. menet után nélkule is pár tolás erejéig


Imádom az ilyen releváns infókat. Elég lett volna leírni, hogy védekezés nélkül is szexeltetek.

2022. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy terhesség volt, vagy nem. Ez már soha nem fog kiderülni.
2022. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudni mi volt. kémia is lehetet
2022. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!