Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tud segiteni? Szovettan...

Valaki tud segiteni? Szovettani lelet.... Azontul, hogy rossz/ empatikus orvos/ valami bovebbet, akinek volt hasonlo? Neostromalis hatterben malignus daganat azonosithato. Cribriform strukturak, eosinophilabb cytoplasma. MHS-6 MHS-2 nuclearis jelol

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnem a mutetet meguszni. A P53 reakcioval vad tipusu jelolodes. P16 reakcio mozaikos pozitivitast ad. Azonnal azzal erveltek, hogy mar nem akarok gyereket. Ertem en, de nem akarom elvesziteni a noi szerveimet.

2022. ápr. 29. 14:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Tiszta sor, de inkább az egész életedet adod oda?
2022. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ez milyen műtétnek a szövettana? Méhkaparás?
2022. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen. Mehkaparas.
2022. ápr. 29. 15:40
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Hát rosszindulatú daganatot, ha korai stádiumú, akkor műtéttel kell kezelni.

El lehet dönteni, hogy megúszod egy műtéttel és meggygógyulsz, vagy bele szeretnél halni.

2022. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Low grade.De sajnos latszanak a rosszindulatu, amorf formaju sejtek. Pillanatok alatt alakult ki/ komolyan felmerult bennem , hogy a COvID oltas okozta. Ertem en a sebeszi beavatkozast, de most komolyan: 50 eve is ez volt a gyogymod. 2022-ben nincs mas???
2022. ápr. 29. 16:00
 6/26 anonim ***** válasza:
42%

Endometriális karcinóma, gondolom.

2022-ben sincsen más megoldás sajnos, tudom, hogy nem vigasztal, és bocs, hogy ezt írom, de örülj, hogy ennyivel megúszod, hogy műtétileg megoldhatónak látszik, valószínű jó esélyed van arra, hogy teljesen meggyógyulj.


Ha sugár vagy kemoterápiát ajánlott volna, akkor valószínű már nem lehetne komoly esély a gyógyulásra.


a covid oltásnak meg nincsen ehhez köze, covid előtt is volt endometrium kracinóma és oltatlanokban is kialakul. Nem kell ide az összeesküvés elmélet.

2022. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Szia. Nekem születésemnél vettek észre egy daganatot. Kevert sejteket tartalmazott(jó és rosszindulatúakat is), és hozzád hasonlóan a műtét merült fel. Végül elvégezték a műtétet. 24 éves vagyok, semmi problémám nincsen, gyógyult vagyok. Legutóbbi vérképemen az összes érték a helyén volt, a doktor szerint ez még "daganat szűz" embereknél is nagyon ritka. A tanácsom tehát, hogy vállald a műtétet.
2022. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem akarsz gyereket, akkor mire kell annyira?
2022. máj. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Amugy van az oltasnak koze. Nem tudom, hogy mikor lesz publikus. Tobb mindennek kell osszejonni, tehat kor, horminszint, hanyadik oltas. Az intezet tele volt hasonlo gondu hokgyekkel . Persze nincs rola tanulmany.
2022. jún. 15. 20:24
 10/26 anonim ***** válasza:
42%
Azt ugye vágod, hogy egy méhtestrák nem pár hónap alatt alakul ki? Nem az oltás az oka, hanem jellemzően a szép magas ösztrogénszint, ami meg általában az elhízásból ered. Meg lehet nézni a méhtestrákos betegeket, dundika az összes.
2022. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!