Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan állapítjátok meg hogy...

Honnan állapítjátok meg hogy megtelt a betét és ki kell cserélni?

Figyelt kérdés

Régebben nem volt probléma, az utóbbi időkben viszont valamiért rendszeresen elkések a cserével és véres lesz más is. Azok napokon amikor erősen megvanm

Hogyan lehet megállapítani, hogy mikor kell cserélni? Pazarolni sem szeretnék (tehát ki akarom a betétet használni).

Ti honnan veszitek észre h eljött a csere ideje? Tehát Mennyi rész az amit "fehéren" hagytok a betéten?



2022. ápr. 29. 14:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Hát cseréld sűrűbben. Annyira rossz a helyzet hogy azon a négy-ötszáz forinton kell spórolni?
2022. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom, én ezzel nem spórolnék...

Ha igazán spórolni akarsz válassz menstruációs kelyhet. Sokféle oktató videó van a neten, ha vevő vagy rá biztosan megtalálod a megfelelőt.

2022. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
én moshatót használok, azzal direkt jó, ha sűrűn van cserélve. De ha megy a kelyhezés, az tényleg jobb.
2022. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

én pont így kerülöm el a balesetet, hogy nem spórolok. én személy szerint minden mosdólátogatás alkalmával cserélem, még ha csak félig is van.


tuti jele egyébként az a cserének, ha felálláskor mintha (már bocsánat) tapadósabb lenne a betét vagy érzem mintha húzná az alsóneműt, "súlya" van.

2022. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Érződik a súlyán hogy mennyire van megtelve de mivel spórolás miatt kérdezed válassz más megoldást
2022. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Elmegyek a mosdóba és megnézem.
2022. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Vagy csak simán buta egy nő vagy, vagy megint a menstruáció fétises férfi.
2022. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
#7 semmi butaság nincs ebben. én is voltam tiniként ugyanebben a helyzetben... (#4 vagyok)
2022. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a héten már vagy a 3-4. kérdésben merül fel, hogy "pazarolni" a betéttel. Lsd. az orvosi vizsgálatot kibekkelni akaró, kamuból betétet betevő kérdező, stb.


Tényleg olyan sokat számít egy 50-60 ft-os betét - ahhoz képest, hogy valaki átvérzi a fehérneműt, normál ruhát, mindent...????

2022. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

8

Ahogy a legtöbb tini, szinte mindenki vérzett már át, voltak balesetek. De ez a kérdés úgy ahogy van egy baromság, hogy "mégis mikor cseréljem?" Hát bakker, mikor??? :))

2022. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!