Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves Holgyek! Osztrogendomin...

Kedves Holgyek! Osztrogendominenciam van! 57 eves vagyok. Az orvosokat nem nagyon hatja meg: menopauza es ennyi! Valami termeszetes progeszterinpotlo ami segitett? Hormontablettat nem akarok.

Figyelt kérdés
Volt ilyen gond a csaladban noi agon😒 nem volt szep tortenet.

2022. ápr. 29. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
És mi a panaszod? Gondolom már nem menstruálsz. Hány centi vagy és hány kg?
2022. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 eve maradt abba a menstruacio. 173 cm es 80 kg vagyok. Azt is egy amerikai baratnom mondta, hogy az edessegehsegem is az osztrogen miatt van!
2022. ápr. 29. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha már nem menstruálsz, akkor nyilván ösztrogén hiányod lesz, és nem dominanciád. Max akkor lehet ösztrogéndominanciád, ha kövér vagy, mivel a zsírszövetben egy csomó mellékvesehormon átalakul ösztrogénné. Azon meg a fogyás az, ami segít.

A szénhidrátéhség nem ösztrogéndominancia…. Inzulinrezisztenciánál gyakori, inkább nézesd meg azt…

2022. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gublug ***** válasza:
7%
Szia. Én Reflexológust javasolnék. A hormonjaidat harmonizálni tudja. Ha debreceni vagy pesti vagy tudok is ajánlani.
2022. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
80 kg vagyok, az nem keves. Mondjuk izmos, mert sportoltam. De 80 az 80kg. Megprobalom a reflexologust Budapesten..Talpmasszas vagy mas technika? Mindent megprobalok.
2022. ápr. 29. 22:20
 6/7 gublug ***** válasza:

[link]


Olvasd el a gyogynovenyes reszt.

2022. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod a Women’s Creamet is. Ez természetes progeszteron krém, hormontanácsadó elmondja hogy kell kenni és hányszor.
2022. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!