Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teafa olaj úgyis jó, ha...

Teafa olaj úgyis jó, ha betétre csepegtetem, vagy csak bőrre, vagy fehérneműre lehet?

Figyelt kérdés
Orvos ajánlotta, csak nem tudom, használ-e betéten is, vagy csak fehérneműn. Aki használt ilyen teafa olajat ilyet, mire öntötte?

2022. ápr. 29. 21:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

10: na megint ideböffentettél valamit - konkrétumok nélkül. Gratulálok.


Mit nem tudok????

2022. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Tessék, itt a DM-es cucc leírása!!!

[link]


"Bőrizgató hatású, ne használja hígítatlanul. Olvassa el figyelmesen a használati útmutatót. Csak külső használatra! Lenyelése káros az egészségre és tüdőkárosodást okozhat. Ne lélegezze be. Szembe, fülbe és a nyálkahártyára ne kerüljön. "

2022. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

.... Miközben az állítólagod doktor HIGÍTATLANUL ajánlgatja, nyálklahártyára....



A kérdező által linkelt weboldalról idézem:


"Teafaolaj

A DM-ben , Aldiban, vagy Rossman-ban kapható nagy – 30 ml -es teafaolaj is eredményes javulást okoz.

Az illóolaj vegyi összetételét (gomba, vírus és baktériumellenes, gyulladásgátló ) a Candida nem kedveli.Hatását az is fokozza, hogy az olaj az oxigéntől is elzárja a gombát.

Az ujjára csepegtessen 4-5 csepp higítatlan teafaolajat és naponta kétszer kenje át alaposan a hüvelyfalat. Egy cseppet juttasson az ujjhegyével ütközésig behatolva a méhszájra is."

2022. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13


Igen, híhigatlanul kell.

2022. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

Aha. Miközben a gyartó es forgalmazó szerint kifejezetten ellenjavallott a tömeny hasznalat és tiltott a nyalkahártyara történo hasznalat...


Aki hülye, haljon meg jeligere... hallgassatok az áldoktorra...

2022. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Cseréld le azt a dokit és keress olyant, aki kezel is.

Attól, hogy a bugyira kened, nem fogja leölni a hüvelyben lévő gombákat, viszont a teafaolajnak nincs keresnivalója nyálkahártyán, márpedig a hüvelyben nyálkahártya van, tehát a hüvelybe ne kend, ha jót akarsz magadnak.

2022. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16

Szórhatod az agyad, én használtam, soha nem lett tőle bajom, nem irritált viszont a bajom elmúlt tőle. További szép estét

2022. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Használt?
2022. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!