Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kihez kéne fordulnom?

Kihez kéne fordulnom?

Figyelt kérdés
Még októberben együttlét alkalmával, (én nem tudom hogyan) a partnerem egyszer véletlen nem jó lyukon talált be (nem anál volt a cél). Akkor kicsit vérzett a fenekem utána, de egy-két nap alatt rendbe jött. Utána is volt, hogy néha éreztem, hogy kicsit fáj, és egy hónap után elmentem sebészetre, (azt mondták oda menjek ilyennel) megállapították, hogy semmilyen elváltozás sincs. Azonban most egy kis ideje esténként nem nagyon, de kicsit fájdogál. Szóval biztos vagyok benne, hogy valamit ezzel kezdenem kéne, mert hajlamos vagyok hipochonder lenni és nem akarom bármi baj legyen. Köszönöm a segítséget előre is.

2022. máj. 2. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Proktológust keress.
2022. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Én meg nem hiszem, hogy kezdeni kéne vele valamit. Ha októberben keletkezett is valami mechanikus sérülés, az már fél éve meggyógyult. Megvizsgálták, nincs bajod. "Illetéktelen behatolás" nem tud betegséget okozni. Inkább a hipochondriáddal kezdjél valamit a pszichológusnál.
2022. máj. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem már biztos meggyógyult.

Ha nem láttak semmi elváltozást.

Azért keress egy proctologust ha meg szeretnél nyugodni,ártani nem árthatsz ezzel. Hátha egy végbél repedés,ami kiújúlt. De nem hiszem amúgy.

Ha a proctologus se talál semmit,akkor mindenképpen menj egy pszichologushoz hogy az említett hipohonder problémákat kezeltesd

2022. máj. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%

Nekem 19 évesen jött ki az aranyerem. Nem análtól, csak nagyon sok fekete csokit ettem. (a tesóm hozott sokat Belgiumból, én meg nem tudtam leállni)

Akkor nekem operáció lett a vége.

31 éves vagyok, és rendszeresen kiújjul.

A helyzet az, hogy ha egyszer aranyered van, (tehát akár októberben) akkor onnantól hajlamos lehetsz rá.

Elég a sebész, ha proktológus kell úgy is továbbküld.

Alapelvek:

Kaki után nem elég a papir, meg kell mosni. Sima vízzel, de a forrót kerüld.

Ne emelj nehezet,ne egyél nagyon csípős kaját.


Vannak recept nélkül kapható kúpok, krémek, és tabletták, de először orvost keress!

2022. máj. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!