Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járhat ha nem csomagolom vissza a használt menstruációs tampont és betétet?

Figyelt kérdés

Mi lesz akkor, ha nem csomagolom be WC papírba vagy zsebkendőbe, vagy betét esetén az új csomagolásába, hanem csak úgy magában dobom ki a szemetesbe?

Lehet valami következménye?



2022. máj. 2. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van szemeteszacskó a szemetesben, akkor semmi különös. De baromi gusztustalan lesz annak, aki utánad felnyitja.

Ha nincs szemeteszacskó, akkor összekeni a kukát.

Gusztustalan, igénytelen.

2022. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked kell utána kiganyézni a szemetest, vagy beledobni a következő adagot, úgy semmi. Tedd meg.

Ha nem neked, akkor gondolhatnál arra a valakire, akinek viszont igen.

2022. máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, büdösödik, ahogy a vér bomlásnal indul.
2022. máj. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos rengeteg sok ilyen igénytelen nő van. Számtalanszor találkoztam már ezzel hogy dobom ki én is és látom az undormány betétet még csak össze se hajtja vagy valami úgy natur supp beledobja a kukába. A tesco wc-be meg fedele sincs a kukának nevező vedérnek. Egyszerűen nem tudom megérteni a nők miért ilyen trehányak és igénytelenek.
2022. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
#4 sajnos mindenhol a női wc az igénytelenebb 🤦‍♀️
2022. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
4#hogy h?
2022. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igénytelen
2022. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!