Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kéne csinálnom hogy...

Mit kéne csinálnom hogy nagyobb legyen a mellem?

Figyelt kérdés

Rólam tudni valók


160 cm magas vagyok és 16 éves vagyok, kb normális testalkatom van csak a mellem kicsi és nyárra szeretném picit megnövelni mert szerintem menne a mostani testalaktomhoz a picivel nagyobb mell, és arra lennék kiváncsi hogy van e olyasmi étel vagy egyebek amitől nem hízok de a mellem nőni fog, ja és kúpmellem van, ha ez valamit is számít😅, most kb egy gyerek lány tenyérnyi nagyságú. (bocsi a szar fogalmazásomért és a helyesírási hibákért)


Előre is köszönöm!


2022. máj. 2. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni. Így kell elfogadni. Ettől még lehetsz nagyon csinos. Lehet, hogy egy kicsit még fog nőni.
2022. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja és ne értse félre senki, nem csőmellre gondolok, hanem kúpmell, aki nem tudja vagy összekeveri az keressen rá, és ne kezdjen oltogatni azért mert ő nem tudja mi a külömbség a csőmell és a kúp mell között, csak azért mert volt már rá példa
2022. máj. 2. 13:51
 3/18 A kérdező kommentje:
#1 oh értem, nembaj azért köszi, a 2-es comment nem neked szólt
2022. máj. 2. 13:52
 4/18 hgwell ***** válasza:
12%

Igyál tejet szójásat ha nem vagy allergias ra es tojást de ügyelj a túlzott fehérjebevitelre mert a genetikád lehet popsira teszi aztán a popo miatt fogsz kiakadni meg ha tulzottan sok a feherjebevitel akkor nagyon karos lehet az egeszsegre ezert kell neha valami cékla féle hogy korsaban tartsa a vörös vérsejt a fehérje vérsejtet így a májfunkcióddal sem lesz gond de lehetöleg ne egyél tejhez céklát olyankor 2-3nap tejes tókom tudja mi aztán cékka 1napig de ne tul sokat fogyassz belőlük valamint a sárgarépapüré is becsúszhat néha elenyészően.

De ne várd hogy kotkodáljanak utánad a fiúk mert majd lehet csak 10év múlva lesz nagyobb a cicerógathatód amit majd nem bánsz meg mert kitudja az életben mi vár.

2022. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Biológiából megbuktál kislány. Ott nem tanultad, hogy a mell az zsírszöveg és a mellméret genetika kérdése?

18 éves korodig még nőhet, ha nőni fog egyáltalán. Nincs semmilyen csodaszer, hogy természetes módon megnagyobbodjon. Vagy hízol és akkor nagyobb lesz a melled, vagy felnőttként plasztikáztatod magad. Nincs más megoldás.

2022. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#4 kösziszépen, megfogadom amit írtál.
2022. máj. 2. 14:20
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
2: tudod, mit medve, ba.zd meg a fűnyíródat.
2022. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2022. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

ne fogadd meg amit a 4es írt

mellet növeszteni és csökkenteni sem lehet anélkül, hogy a testzsírunk változna. és azt is csak úgy, hogy a genetikánk meghatároz egy minimum és egy maximum méretet

sajnos a célod elérhetetlen, nem fogsz tudni semmilyen módszerrel növesztni

a 4-es nem tudom honnan szete ezt a sok hülyeséget de az értékeléséből is ltászik, hogy nincs értelme

2022. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

5-nél a pont.


Génlottó. Ezt dobta.

2022. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!