Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik színes tampon, vagy...

Létezik színes tampon, vagy betét?

Figyelt kérdés

Van olyan tampon, vagy betét, ami színes, vagy csak fehérek vannak?

Ha igen, akkor melyik márka melyik fajtája?

Ha nincs, akkor mit gondoltok, vajon piacképes/eladható lenne színesben?

Én még csak fehér színűt kaptam, azért kérdezem



2022. máj. 5. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyennek nem találkoztam, és eddig eszembe sem jutott. De én imádom a kis vicces, színes dolgokat (felemás zokni, színes hajgumi, rikító cipőfűző), és én szívesen használnám! Igaz, ezzel csak magamat szórakoztatnám, de én vevő vagyok rá!:)
2022. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne nagy piac rá. Egyrészt nem sokat látjuk tisztán, másrészt ott van a színezés problémája. Mivel oldanád meg, mi a garancia rá, hogy nem oldódik ki belőle semmi káros dolog
2022. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan van, aminek fehér ugyan az alapja, de van rajta valamilyen színes csík. Meg olyan is rémlik, amin virágminta volt (szintén fehér alapon), de arra már nem emlékszem, hogy pontosan milyen betét volt. Talán Always.

Ez kb. az utolsó szempont, ami alapján választok, inkább az számít, hogy mekkora a mérete, mennyire hatékony, de közben legyen kényelmes és árban is jó legyen. Lehet páran megvennék poénból, de túl nagy piaca nem hiszem, hogy lenne.

2022. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Én Always-t használok és abban van egy bizonyos minta. Az alapja szintén fehér, de jelzés van rajta, melyik az eleje, hátulja.
2022. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Mosható tisztasági és egészségügyi betétekből lehet találni mindenféle színűt és mintájút. Tamponból még nem találkoztam színessel. Előfordulhat, hogy azért, mert a festékanyag egyeseknél irritációt, allergiás reakciót válthatna ki, a gyártók pedig nem akarnak kockázatot vállalni. A természetes színező pedig gazdaságilag nem érné meg. Valószínűleg drágább lenne, mint a fehér és mivel egyszer használatos termékről beszélünk, ezért szerintem túl sokan nem fizetnék meg ezt az "extrát". Kicsit a színes óvszerhez lehetne hasonlítani. Arra is biztos van kereslet a "fun factor" miatt, de az emberek zöme szerintem a hagyományosat vásárolja.

Szempont még, hogy a fehér tamponon a legegyszerűbb megállapítani a vér milyenségét és észrevenni, ha valami nem oké.

2022. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fekete betét és tisztasági is van.


Nem véletlenül fehérek, ott látszik milyen színű a vér, ami fontos

2022. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
van
2022. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
müllerben lehet kapni fekete betétet - de szerintem egyáltalán nem praktikus, max fekete tisztasági betét fekete tangához, de mensihez semmiképp
2022. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég fura lenne, tele festékkel. Jobb, hogy nincs.
2022. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!