Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő érzést, viszketést érzek...

Égő érzést, viszketést érzek a hüvelyemben és piros. Használtam canesten kúpot, utána Lactofeelt most pedig gynophilus restore-t, de nem szűnnek a panaszaim. Orvoshoz 2 hét múlva kaptam időpontot de addig megőrülök. Kinek mi használt?

Figyelt kérdés
Valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet ez illetve hogy mivel enyhíthetném a panaszaimat?

2022. máj. 13. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én ugyanígy vagyok, csak férfiként. 4 éve küzdök kibírhatatlan nemi szerv viszketéssel, számos vizsgálaton voltam már, de nincs fizikális oka, ezért valószínűleg pszichés alapon van.

Vannak rövidebb időszakok, amikor szinte teljesen elmúlik, de gyakran annyira fellángol, hogy egyszerűen nem tudom elviselni, de sajnos muszáj.

Egyébként cukorbetegség is okozhat ilyen tüneteket, szóval érdemes lenne elmenned egy cukortetheléses vizsgálatra, amivel kitudják zárni ennek a lehetőségét.

2022. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
*cukorterheléses
2022. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, de a vérképem teljesen rendben van. Nálad nem esetleg valami allergia lehet az ok? Glutén érzékenység vagy ilyesmi?
2022. máj. 29. 13:09
 14/17 anonim ***** válasza:
Tejfehérje allergiám van, de azt már nagyon régen kizártam az étrendemből.
2022. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%
Nwn fogadnak azonnal semmivel! Nekem verzo sebet nem lattak el! Videken lehet, hogy van ilyen, Budapesten direkt packaznak a beteggel. Kihivtam a nentot a rendelobe, jo nagy botrany volt, s vegul igy latott el a sebesz anyazva. Aki fajdalimcsillapito nelkul akarta isszevarni a sebet. Birtonbe lenne a helye. Azt mindta, hogy a szuras is faj...gyorsabb ha anelkul varr.
2022. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
#15 A kérdés kiírása óta nagy valószínűséggel már eljutott orvoshoz a Kérdező.
2022. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi segített végül?
2023. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!