Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet cisztám ha még szűz vagyok?

Lehet cisztám ha még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
nem megyek el nőgyógyászhoz mert már elértem egy bizonyos kort és még szűz vagyok, és cikinek érzem a nődoki előtt. Vannak tippek hogy mit tegyek hogy elmúljon magától?
2022. máj. 15. 14:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Ne szégyelld magad az orvos előtt. Nem te leszel az első, aki ilyen állapotban megy hozzá.
2022. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Igen, attól még lehet.
2022. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%

Elfelejtettem megírni, hogy igen, lehet cisztád jó-, vagy rosszindulatú is.

Ezért is menj szakorvoshoz.

Ha nem voltál orvosnál, miből tudod, hogy cisztád van?

2022. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
abból hogy áprilisban eléggé görcsölt a hasam és hasmenésem volt a menstruáció előtt pár nappal és májusban is ez volt. Azelőtt sohasem.
2022. máj. 15. 14:50
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerinted azt jelenti, hogy cisztád van? Nem jól hiszed.
2022. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezek egyike se kóros. Hány éves vagy?
2022. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%

Hát ez ilyen. A ciklus változik, ahogy haladunk előrébb a korral. A hasmenés tipikus premenstruációs tünet, magában semmit nem jelent. Ettől függetlenül egyszer muszáj leszel elmenni, elmondod hogy még szűz vagy, de szeretnél egy ultrahangot legalább, hogy nincs e problémád. Nem muszáj SZTK-ba menni, mehetsz magánba pl női dokihoz. Senki nem fog kiröhögni, találkoztak már ilyennel. De a rákszűrés nem vicces dolog. A jobbik eset, ha cisztád van, de az is nőhet akkorára, hogy műteni kelljen. A rákról nem is beszélve, amibe belehalhatsz. Ennyit nem ér neked az életed?

Most még egyszerűbb lenne elkezdeni és évente egyszer vissza menni kontrollra, mint már akkor menni, ha ne adj isten már fetrengsz a fájdalomtól, olyan beteg leszel, mert annyira fog fájni a hasad.

2022. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy?
2022. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
34%
Lényegtelen, hogy hány éves, elérte azt a kort, amikor már agycisztája van, amit a hasmenésből következtetett ki.
2022. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű, hogy semmi bajod sincs. Ezek normális dolgok.
2022. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!