Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok olyan betétet ajánlan...

Tudnátok olyan betétet ajánlani ami,nem ázik át amíg suliban vagyok? Nagyjából öt órát tartózkodom ott.Nagyon kellemetlen ott cserélgetni.

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Tampon+betét?

Vagy kehely, de ezért is kérdezem a korod.

2022. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vérzésed erősségén múlik, nem a betéten. Eleve szünetekben úgyis kénytelen vagy megnézni, hogy a baleseteket elkerüld, akkor már cserélni is tudsz.

Sose érezz ilyesmit kellemetlennek, minden nő életének része. Az, hogy valaki letépi a ragasztóról a védő réteget, abban semmi ciki nincsen.

2022. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tizenhat múltam,ahogy írtam csak betétet használtam tampont még nem és még nem volt kapcsolatom.
2022. máj. 16. 14:25
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg próbálkozz meg az intimkehellyel, az 8-10 órát is fenn lehet, és szüzek is használhatnak simán. :) Facebookon van egy intimkelyhes csoport, ott tudsz segítséget kérni a választáshoz.
2022. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Utolso Te mekkora hulyeseget irtal.. lattal mar szuzhartyat? Nekem egy tampon alig fert be. Gobdolkozz mar mielott hulyeseget irsz..
2022. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

16 évesen a betét cserében mi kellemetlen? Fél perc alatt megoldható!

Van egy rossz hírem, még 40-50 évig ebben lesz részed. Vannak akik 9-10 évesen menstruálnak, kezdetben úgy, hogy a kortársaik nagy része azt sem tudja mi az, mégis megoldják.

2022. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

"Utolso Te mekkora hulyeseget irtal.. lattal mar szuzhartyat? Nekem egy tampon alig fert be. Gobdolkozz mar mielott hulyeseget irsz.."


A szűzhártya kb ezerféleképp elszakadhat az első aktus előtt, a legtöbeknél meg is teszi. Te gondolkozz mielőtt kiesik a kapa a szádból, és olvass utána a dolgoknak, mert amit én írtam (a kehelyről és szűzhártyáról) az igaz, ami te az meg nem. :)

2022. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dm-ben, Rossmannba lehet kapni “Biointimo” betétet. Picit húzós az ára, de eszméletlen a nedvszívó képessége. Plusz légáteresztő stb. Tényleg nem olcsó, de az árban benne van a minőség.
2022. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8/8 Köszönöm,megpróbálom.
2022. máj. 18. 04:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Always Platinum (lila), abból is az éjszakai, az akár egy egész napot is kibír.
2022. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!