Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt hányinger....

Menstruáció alatt hányinger. Ez most terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy a barátnőnek tegnap reggel megjött. Viszont azóta egyfolytában hányingere van és néha hány is. Ez most terhességi tünet mensi alatt? Ez lehetséges?

2022. máj. 16. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha megjött neki akkor nem lehet terhes, plusz ilyen korán nem is jellemző még terhességi tünet.
2022. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Ha menstrual, akkor nem lehet terhes. Lehet hanyingere a hormonok miatt, en menstruacio alatt peldaul nem tudok hust enni, hanyingerem van tole...:D

De az is lehet, hogy elkapott valami virust.

2022. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
96%
Van, akinek hányingere is van olyankor. Attól még nem terhes. Én 12-19 éves koromig hánytam minden menstruációkor, míg fogamzásgátlót nem kezdtem szedni. Természetesen nem voltam terhes.
2022. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Szerinted ha megivott volna 2 italt és hányingere lenne, akkor biztos terhes?

Nyilván nem, a hányinger 1000 dologtól lehet, pld. attól is, hogy görcsöl, de ehetett rosszat is. Van akinek terhesen soha nincs hányingere, ráadásul 6 hét betöltése előtt eleve ritka, a hányinger nem egyenlő terhességgel!

2022. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlenül, mostanában nekem is szokott ilyen lenni főleg a menstruációm környékén, ha megérzek valami ételszagot, vagy büdöset, akkor egyből rám tör ilyenkor, de néha még ők nélkül is. De nem vagyok terhes, szóval nem feltétlenül azt jelenti.
2022. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!