Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hany napig szamit "normalisnak...

Hany napig szamit "normalisnak" ha kesik a menstruaciom?

Figyelt kérdés
A kerdesem nem igazan kapcsolodik a kategoriahoz, de mivel viszonylag gyakran latogatott temakor, ezert ide irom most ki a kerdest. Barki aki tud segiteni, annak halas vagyok. Eleg stresszes idoszakom van most az egyetem es a munka miatt. A kerdesem az, hogy mikor kell aggodnom, es orvoshoz fordulnom, hogy esetleg valami baj van? Terhesseg az kizarva...elofordult mar valakivel, hogy esetleg kimaradt egy honap a stressz maitt?
2022. máj. 17. 16:54
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nekem késett már 2 hetet is, 20 éves korom óta sose jön meg "pontosan".

Mióta késik?

2022. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Nagy sressz eseten akar honapokat is.


Minden esetre csinalj tesztet akkor is ha nem! Az orvos fogja ugyis kerdezni ahogy az utolso aktus idejet is.

Szerintem max 2 heteg varj.


Bar most igy a tobb egymas utani front miatt nekem is megbolondult. 🙂

2022. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem stressz miatt a leghosszabb majdnem másfél hónap volt.
2022. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hónap lehet teljesen normális. Doki nekem azt mondta hogy 3 hónap után érdemes orvoshoz fordulni. Nálam mint kiderült, azért volt mert PCOS-es vagyok. ( Cisztákat találtak a petefészkemben). + IR.

1-2-4 hónapos vérzéskimaradásaim is sűrűn voltak évekig, a terhességi tesztjeim negatívak lettek mindig, aminek legalább örülhettem:)

Én az első 1 hónap kimaradás után mentem orvoshoz, de nekem fájdalmaim is voltak a cisztáktól, + más tüneteim.

2022. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A terhesseg azert van kizarva, mert lassan 4 honapja, hogy mar nem vagyok egyutt a parommal. 1 hete kesik, de nekem eddig mindig pontosan megjott, ilyen teren nem volt vele problemam. Nagyon szepen koszonom viszont az informaciokat.

Az problemat jelenthet, hogy meg a menstrualas elotti "tunetek" sem jelentkeznek?

2022. máj. 17. 17:13
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha terhesség kizárva, akkor akkor, ha a második ciklus is kimarad. 1 hónap kimaradás teljesen belefér néha.

A stressz okozhat késést, az orvosok nyilván tudnának adni gyógyszert, amitől megjönne, de teljesen felesleges a hormonrendszert szétbarmolni egy kikényszerített ciklussal. Ha elmész orvoshoz is azt mondanák, hogy gyere vissza 1-2 hónap múlva.

2022. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmiféle problémát nem jelent ha nincs PMS tünet, az 1 hét késés meg semmi.
2022. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem volt egyszer 6 hónap kihagyás is, de terhes meg nem voltam :D
2022. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ertem. Ezek most egy kicsit megnyugtatnak. :D

Koszonom

2022. máj. 17. 17:22
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
10 napot kesett egyszer, nalam ez volt a leghosszabb.
2022. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!