Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Stressz is állhat állandó...

Stressz is állhat állandó vérzés hátterében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 8 hónapja hogy szültem, már 6 hónapja szedek azóta fogamzásgátlót. Kb az elején megjelent pecsételő vérzés, ami mostanra odáig fajult, hogy állandóan véreztem, így hétfőn elmentem nőgyógyászhoz. Ott nem találtak semmit se, de mivel szoptatok még, nem volt hajlandó másik fajta tablettát felírni, mondván ezért ne hagyjam abba a szoptatást. Viszont, mióta eljöttem tőle, abba maradt a vérzés.

Igazából eléggé traumatikus volt számomra a szülés, a babával sem könnyű, így rettegek hogy terhes leszek megint. Hiába szedem tűpontosan a fogamzás-gátlót, plusz havonta végzek terhességi tesztet, így is bennem van a félsz. A doki meg azért csak látta volna ha van valami, így most nyugodtabban érzem magam. A kérdés az, hogy már tudat alatt ennyire rápöröghettem a dologra, hogy a testem így "védekezik"? Más is járt hasonló cipőben? Esetleg segített valami hogy ez elmúljon? ( Tudom, magamban kellene tisztázni a dolgokat hogy kb így lehetetlen lenne teherbe esni, de ezen kívül)



2022. máj. 19. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen így teherbe esni, nehogy azt hidd.


Szerintem a szoptatás + tabletta kombó van rád ilyen hatással, buliznak a hormonok.


Hagyd el a tablettát, váltsatok óvszerre. Nem oké, hogy tudatosan tönkre teszed magad.

2022. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
a hormonjaid szorakoznak veled
2022. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!