Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális ha menzesz...

Tim. kérdése:

Mennyire normális ha menzesz előtt/alatt véres a széklet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 évben 2x fordult elő, egyszer hónapokkal ez előtt egyszer pedig az előző ciklusomat megelőzően, hogy véres volt a székletem.

Az elsőnél nem voltam biztos benne teljesen mert akkor már megvolt a menzeszem és gondoltam csak oda kenődhetett. De most a menzeszemet megelőző napon reggel jelentkezett. Magát a székletet nem láttam véresnek, viszont a papír amivel megtöröltem magam egy az egyben úgy nézett ki mint amikor menstruálok. Picit élénkebb piros, benne darabos vér ami kicsit sötétebb bordó. Napközben màr nem tapasztaltam ilyet, és miután megjött a menzeszem akkor sem.

Erőlködés biztosan nem lehetett, és aranyeret is kizàrnám mert semmilyen fájdalmat nem érzek ott lent.



2022. máj. 23. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a törlésnél a hüvelyedtől került oda a vér a papírra. Nagyon közel vannak egymáshoz a lyukak.
2022. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy még nem menstruáltam. Ahogy írtam is a menzeszemet megelőző napon reggel történt ez. A menzeszem másnap délután jött meg.
2022. máj. 23. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De már lehet, hogy véreztél, csak olyan minimálisan, hogy még nem kellett betét, de ott belül már elindultak a dolgok.
2022. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, egész nap nem véreztem, éjjel sem, és csak másnap délután jött meg.

Nem gondolnám hogy oda kentem.

2022. máj. 23. 09:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
sokaknak van elővérzésük menstruáció előtt, az lehetett
2022. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig csak mensi alatt, körül van, akkor biztosan attól lett véres.
2022. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem mindig enyhe barnázással kezdődik a mensim sosem vérrel. 1-2 napig minimum. Már csak amiatt sem lehetett amit írsz szerintem.
2022. máj. 23. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is valahogy onnan kerülhet oda. Sosem hallottam még olyanról, hogy csak menzeszkor lenne véres. Egyébként amit leírsz ez a friss piros, ez főleg aranyeres/végbél eredetű lenne, ha van is valami.
2022. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!