Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eros darabos menstruacios...

Eros darabos menstruacios verzescsokkentesre valami otlet?

Figyelt kérdés
Felek, hogy elverzek. Mar a vasam 7-es. Spiral nem segitett. Nogyogyasz szerint van ilyen. Meheltavolitast is emlitett. Probaltam teakat is, nem segitett.

2022. máj. 23. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Válts nőgyógyászt. Keress egy jó orvost, feküdj be egy alapos, teljes kivizsgálásra!

Pajzsmirigy vizsgálatot is kérj.

Az nem úgy van, hogy “kipakolnak”.

Járj a végére céltudatosan.

2022. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Exacylt és Dicynone-t szedek minden hónapban. Nem merem felrakatni a spirált...

De ennyi megoldás van kb. Gyógyszer, spirál, műtét.


Én is ezzel szenvedek, anyám főnöknője is világ életében,akkor a háziorvos asszisztense is (igen,vérvétel közben megbeszéltük).


Sajnos ez ilyen. Nekem 9 napos,az első 6 nap nagyon durva. Múltkor a munkahelyen majdnem elvéreztem. Kis híján el is ájultam.


Dokinál voltam én is,uh,rákszűrés rendben, pajzsmirigy rendben,mióma nincs.

Azt mondta,hogy hormonális kilengés.

Megoldásnak ő csak a Mirena spirált javasolta. De nekem rossz tapasztalatom van a fogamzásgátlókkal.

2022. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanebben szenvedek,már nem birom a félelmet hogy elvérzek,ömlik belőlem ,nektek segit valami?
2023. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Nekem csitult.
2023. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!