Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mennyire normális hüvelyi...

Ez mennyire normális hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés
Kb szeptemberben bekaptam egy hüvelyi fertőzést egy medencés buli alkalmával és kb akkor állt be normálisan/időszerűen a menstruációs ciklusom is (2020 októberében jött meg előszőr és utána 2021 áprilisától júliusig semmi. Kb 2021 szeptembere óta elég sűrű hüvelyi folyásom és fehér színű. Azóta januárban volt még egy fertőzésem amikor rengeteg folyásom volt amire szedtem gyógyszert és akkor kevesebb lett a folyásom. De a fehéres folyás megmaradt. Ez mennyire normális? Talán van egy kis szaga de szerintem az még normálisnak mondható.Ez a folyás pedig csak napközben jelenkezik.Nem fáj nem csíp nem ég csak állandó(mivel említettem hogy szedtem gyógyszert rendellenes folyásra). Még nem volt együttlétem (16L) (

2022. máj. 24. 23:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve tablettát használtam és kúpot
2022. máj. 24. 23:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Amíg nem színes, szagos, vagy darabos és viszket nincs miért aggódnod. A hüvelyváladék mind mennyiségre és állagra a ciklus során folyamatosan változik, ez a termékenység szintjét követi, illetve így tisztul a hüvely.

2022. máj. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Valami baj lehet még ott, amit nem vettek észre. Erre utal a szag ...
2022. máj. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam miatta nőgyógyásznál. A szagot pedig este fele érzem de épphogy érzek valamit ezért titulálom normálisnak. Inkább a fehér színét furcsálltam
2022. máj. 25. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!