Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyürü mellé kiegészítő...

Hüvelygyürü mellé kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hüvelygyürüm lett,pont azért,mert szeretnénk végre érezni egymást,eddig óvszerrel védekeztünk.

Viszont hiányzik nekem az,hogy óvszernál le tudtam ellenőrizni,hogy nem szakadt nem csúszott le,minden rendben vele.

Itt sajnos nem tudom. És aggódok,hogy mi van,ha terhes maradok mellette stb..stb.. kéne még egy plussz biztonságérzet.

Óvszer,pharmatexen kívül,van valami,amivel kiegészíthetnénk egy kicsit?

Köszönöm szépen!


2022. máj. 26. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, kihúzza mielőtt elmegy de az meg milyen már?!

Ne aggódj, ha jól van fent a gyűrű nem lesz gond.

2022. máj. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pesszárium? Nem tudom, hogy az mennyire kompatibilis a gyűrűvel fizikailag, nehogy pont az kavarjon be. A naptármódszer meg a tüneti-megfigyeléses módszer nem játszik hüvelygyűrű mellett. Biológiai ismereteim alapján az LH-tesztnek mutatnia kéne, hogy nincs peteérésed, de azért az elég drága kiegészítő módszer lenne (és nem vagyok orvos, nem biztos, amit írok).
2022. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem is eszembe jutott a pesszárium egyébként.

Tudom-tudom túlparázom,de annyi mindent olvasni már.

2022. máj. 27. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!