Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szisztok Az normális hogy...

Szisztok Az normális hogy minden kis ütésre horzsolásra extrémen bekékül zöldül a testem?

Figyelt kérdés

Mindig is így volt, csakmost kezdett el zavarni

Nagyon érzékeny bőröm van azt tudom

Illetve valamelyik nap kicsit szédültem amit még sose tapasztaltam korábban, bár nem hinném hogy lehet összefüggés


2022. máj. 30. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is ilyen, nagyon vékony a bőröm/bőrünk. Van, amikor már csak a foltot látom, és pusztán csak rémlik, hogy enyhén beütöttem előző nap valahová.
2022. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is erősen kell gondolkodnom a másnapi hirtelen előjött kék foltokon hogy mitől lettek😀
2022. máj. 30. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lábam is folyton tele van kék-zöld foltokkal, nagy részéről nincs emlékem, hogy mikor szereztem. De nekem anyámnak is ilyen, szóval gondolom genetika.
2022. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak érzékenyebb vagy az ütésekre, de okozhatják , vékonyabb a bőröd, de okozhatják bizonyos gyógyszerek is, pl.: aszpirin. Persze egy vérkép sem árt ilyenkor, hogy minden rendben van-e.
2022. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
C vitamin
2022. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Mewdrol okozza, amit nem tud mással kezelni az orvos, mert azokra érzékeny vagyok. Nem is hordok az utcán rövidujjú ruhákat
2022. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!