Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem emlekszem, hogy betettem-e...

Nem emlekszem, hogy betettem-e a tampont vagy csak akartam, mi bajom lehet belole, ha esetleg bent maradt?

Figyelt kérdés
Amikor cserelni akartam, nem talaltam,nem hiszem, hogy annyira felcsuszott volna. Sose fordult meg elo velem olyan, hogy ilyesmire ne emlekeznek. Dehat a madzagjat sem ereztem es ameddig az ujjam felert ott se volt semmi. De most panikolok, mi van, ha megis....ha nyomok, akkor kicsuszna, foleg, hogy meg van telve, nem? Jaj, hogyan lehetnek ebben biztos? Csakis egy nogyogyaszati vizsgalattal? A baj az, hogy Irorszagban elek es itt nem olyan egyszeru elmenni csak ugy egy jo nogyogyhoz. A valaszokat elore is koszonom....
2010. szept. 18. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ettől nem lesz bajod, ha fenn van, ha nincs:

Gugolj le szétterpesztett lábakkal és nyomd egy picit. Én is így csináltam, mikor elszakadt a madzag, szerintem neked is segíteni fog.

2010. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne csináld:D Ha nem tettél volna fel tampont, akkor tiszta véres lett volna a bugyid. Ha nem volt véres a bugyid mikor cseréltél, akkor a tampon bent van, ha pedig nem tettél akkor piros volt a bugyid. Ennyi! Erre csak emlékszel, hogy olyan volt a bugyid vagy nem, vagy talán tévednék?

Ha nem volt "olyan", akkor bent van a tampon, ebben az esetben, ha nem tudod "kinyomni", akkor irány a nőgyógyász, ha még nem is egyszerű jó nőgyógyászt találni.

2010. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat, ezt mar csinaltam mindjart utana meg tegnap este is, (mert ez az eset kedden tortent) de semmit nem erzek, valoszinu lejjebb csuszott volna, ha ott van. Szerinted akkor se lenne bajom, ha bent van es ott is marad? Nem fertozodnek el? Amugy picit megnyugtattal, koszonom szepen Neked!
2010. szept. 18. 18:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy siettem meloba es ott meg ki akartam cserelni (egy ora telt el), aztan nem talaltam. Ekkor bizonytalanodtam el, hogy Te jo eg! Nem tettem volna be! Egy pici verfolt volt csak a tisztasagin. Hu, de ossze vagyok zavarodva...de nagyon koszonom Nektek, hogy segiteni probaltok, annyira megnyugtato! Halam uldozni fog, csak utol ne erjen, hihi!!!
2010. szept. 18. 18:23
 5/5 yuda ***** válasza:
Hát éppen hogy elfertőződhet ha benn maradna -ha még bizonytalan vagy menj orvoshoz, ha magadtól nem tudod megoldani -voltak már ilyenből komoly problémák.
2010. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!