Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csak Fluomizint írt fel...

Miért csak Fluomizint írt fel a nőgyógyászom?

Figyelt kérdés

Semmi hülvely ph visszaállítót nem írt mellé, és úgy tudom az is javasolt az antibiotikumos kezelés után.


Annyit mondott van egy kis fertőzés, felírta és viszlát.


Sok mindent olvastam itt, hogy van akinek vérzése lett tőle, vagy begyulladt a hüvelybemenet, hogy már rettegek pedig még csak az első tablettát helyeztem fel...


2022. máj. 30. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Fluomizin nem antibiotikum, kifejezetten biztonságos készítmény, és hatékony is. Ha befejezed a kúrát, és rendben vagy, vegyél Gynoflor kúpot és abból is csinálj egy kúrát. Az a pH-t is és a hüvelyflórát is visszaállítja, nekem nagyon bevált.
2022. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Es azt miert is kene felirni, ha egyszer veny nelkul kaphato es kb barmelyik huvelyflora helyreallito jo?
2022. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!