Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menszesznél meg lehet csinálni...

Menszesznél meg lehet csinálni a betéttel a következő módszert, hogy tovább bírja?

Figyelt kérdés

Szóval a problémám a következő:

Gyakran érzek nedves érzést, és aztán látom a csupa vért a tetején a betétnek, ha pl. pisilni megyek.

Nem tudom, szerintetek ilyenkor le lehet törölni a betétről a vért is leitatni wc-papírral, hogy tovább bírja?

Márcsak amiatt is jó volna, mert pisilés után kellemetlen érzés visszahúzni, amit már láttam h véres, de nem akarok sokat elhasználni.

Ti próbáltátok már, hogy letöröltök ilyenkor valamennyit és tovább bírja esetleg? Beválhat ez a "trükk"?



2022. jún. 1. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Mèg mindig fúújj. Egyszer már kérdezted. Cseréld ki, nem higiénikus törölgetni, plusz ami benne van ,azt már nem tudod törölni. Büdös is lesz.
2022. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valakivel összekeversz. Nem kérdeztem.
2022. jún. 1. 16:22
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ne legyél már igénytelen legyszives.
2022. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem válik be, mert magába zárja a nedvességet. Kitörölni nem tudod. Én ha nagy bajban vagyok és még nem tudok rögtön betétet cserélni, teszek be pluszban WC-papírt.
2022. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Valamennyit le tudsz törölgetni, de minek? Ha nem akarsz folyton cserélgetni, tegyél be először wc papírt is, aztán dobd ki azt, majd használd tovább az így majdnem tiszta betétet. Ilyet én is csináltam, mikor elfelejtettem eleget vinni magammal és nem volt lehetőségem senkitől kérni vagy venni. Bár nekem ez kényszermegoldás volt, eszemben sincs állandó jelleggel alkalmazni.
2022. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha a tetején megáll a vér, akkor rossz betétet használsz, keress másikat, vagy nem képes többet felszívni, és cserélni kell.
2022. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor úgy tűnik nem marad más megoldás, mint a csere.
2022. jún. 1. 16:29
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

"Márcsak amiatt is jó volna, mert pisilés után kellemetlen érzés visszahúzni, amit már láttam h véres, de nem akarok sokat elhasználni."

Nem lehet letörölni. Ha annyira spórolni akarsz a betéten, akkor hajtogasd össze a wc papírt és tedd a (tiszta) betétre. Ha megtelt, lehúzod a wc-n és teszel be másikat, így a betét el sem használódik. A wc papír higiéniai szintje azonos a betéttel (a betét sem steril, mint ahogy a tampon sem).

2022. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem cseréled a betétet minimum 8 óránként, klassz fertőzéseid lehetnek tőle. Főleg nyáron.
2022. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Dehogynel lehet. Én is leszoktam ha megáll a darabka a tetején. Always platinum...szval jó minőség de mégis
2022. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!