Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más lány is mindennap tesz be...

Más lány is mindennap tesz be tisztaságit?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Igen. 2 okból: sok nacimnál anélkül tevepatám lenne, a másik pedig, hogy utálom, ha a bugyim lesz fehér foltos.
2022. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Sosem értettem, minek....
2022. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Még a szellőző betétek sem szellőznek rendesen, a nedves, párás, meleg környezetben pedig sokkal jobban tenyésznek a kórokozók. Értsd: ezzel növelheted a különböző fertőzések kialakulásának a kockázatát.
2022. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%
Igen,mert mióta nem szedem a foganzásgátlót 2 naponta barnázok menzesz után
2022. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Igen, de nem szeretem így se, mert nem szellőzik tökéletesen. Nekem is a tevepata elkerules, a fehér folt elkerules, meg amúgy is tisztábbnak érzem így, de hónapok óta valami alternativán gondolkodom, mert tényleg nem gondolom hogy úgy szellőzik, ahogy kéne.
2022. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Megfelelő méretű nadrágot kell venni, akkor nem lesz tevepata. A fehér foltot nem értem, sosem volt foltos a fehérneműm....
2022. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

#4

Több mint 10 éve hordom minden nap, nem szokott fertőzésem lenni. Ha igen, akkor az nem attól.

2022. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
43%
3.talán mert vannak akiknek elég sok folyásuk van és nem kellemes ha elázik a bugyi tőle és a betétet meg lehet cseréli, gondolom a vékonyra gondolt és nem amit mensikor használunk. Nekem például hüvelygombám van és emiatt sűrű folyásom van, nélküle átázna a bugyim hamar...mit nem lehet ezen érteni? nő vagy amúgy?
2022. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

9!


Nő vagyok, igen, kedves. Tudom, mi a tisztasagi betét, továbbra sem értem minek. Ha folyamatosan van valakinek, akkor menjen orvoshoz.

2022. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!